Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi'den uygun fiyatlı etiket yazıcısı: Mijia Label Printer

Xiaomi’den uygun fiyatlı etiket yazıcısı: Mijia Label Printer

Xiaomi, kısa müddet evvel Mijia Etiket Yazıcı Kiti’ni duyurdu ve bu eser, Xiaomi Youpin platformundaki kitlesel fonlama kampanyasının akabinde satışa sunuldu. Fiyatı 139 yuan (yaklaşık 20 dolar) olarak belirlenen bu portatif yazıcı, bilhassa termal baskı teknolojisiyle dikkat çekiyor. Mürekkep gerektirmeyen bu teknoloji sayesinde mürekkep lekeleri üzere meseleler ortadan kalkıyor. Eserin oda sıcaklığında saklanması için tasarlanmış olması, basılan etiketlerin basitçe solmamasını sağlıyor.

Yazıcının kompakt boyutu, saklama kolaylığı sunarken, üç rulo etiket kağıdı ile birlikte geliyor. Bu rulolar, iki beyaz ve bir şeffaf olmak üzere, suya ve yağa güçlü gereçten yapılmış. Yazıcının eşsiz bir özelliği ise, kullanıcıların etiketleri istedikleri boyutta kesmelerine imkan tanıyan özelleştirilebilir etiket uzunlukları dayanağı.

Yazıcı, fonksiyonellik açısından birkaç kullanışlı özelliğe sahip. Kullanıcılar, tek bir tuşa basarak şimdiki tarihi basabiliyor ve çift tıklamayla özel süratli etiketler oluşturabiliyor. Bu özellikler, konut tertibi, ofis etiketleme ve vakit idaresi üzere çeşitli uygulamalarda yazıcının çok taraflılığını artırıyor.

Xiaomi’den uygun fiyatlı etiket yazıcısı: Mijia Label Printer

Bu yazıcıda kullanılan etiket kağıdı yüksek kaliteli, suya ve yağa sağlam, güçlü gereçten yapılmış. Etiketler, basitçe soyulabilen yapışkanları ve açılabilir art yüzeyleriyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Eser, GB/T 28210-2011 standartlarına uygun olduğu, China Quality Paper Inspection and Certification Co., Ltd. tarafından yapılan test raporlarıyla doğrulanmış.

Xiaomi Mijia Etiket Yazıcı, Xiaomi Home Uygulaması ile sıkıntısız bir formda entegre oluyor. Uygulama, çeşitli etiket tarzları sunuyor ve kullanıcılara basılan etiketler için bildiri itme hatırlatıcıları ayarlama ve zamanlama hatırlatıcı etiketleri oluşturma imkanı veriyor. Değerli bir nokta olarak, yazıcı çevrimdışı baskıyı da destekliyor, bu da kullanım kolaylığını artırıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar