Çarşamba, Şubat 8, 2023
Google search engine
Ana SayfaDonanımYeni Dyson Airwrap Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Yeni Dyson Airwrap Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Elektrikli ev aletleri konusunda kendini ispatlamış şirketlerin başında gelen Dyson, bugün düzenlediği bir etkinlikte popüler saç şekillendiricisi Airwrap’in son sürümünü duyurdu. Bugüne kadar duyurulan modeller arasında en güçlüsü olan saç şekillendiricisi, düzenli saç bakımı yapan herkesin yeni favorisi olabilir…

Dyson’ın bugün duyurduğu saç şekillendirici, mevcut modellere göre çok daha hızlı çalışıyor. Bu da saç şekillendirmede zaman tasarrufu sunuyor. Ancak yenilenen Airwrap’in en önemli özelliği bu değil. Dyson’ın açıklamalarına göre bu saç şekillendirici ile bu ürün kategorisinin en önemli sorunlarından bir tanesi tarihe gömüldü. Dyson Airwrap’in başlıkları, hava akımını çift yönlü verebiliyor. Bu sayede tek bir başlık ile saçın her yanının etkileyici bir biçimde şekillendirilebileceği ifade ediliyor. Önceki modellerde saçın sol ve sağ tarafı için farklı başlıklara ihtiyaç duyuluyordu.

Karşınızda Dyson’ın yeni saç şekillendiricisi

Şinasi Kaya: Yeni Dyson Airwrap Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri 1

Dyson’ın Airwrap modelleri, zaten çok başlıklı yapısıyla saç şekillendirmeyi mümkün olan en kolay hale getiriyordu. Yenilenen modelde de benzer bir durum ile karşılaşıyoruz. Yeni Airwrap, sahip olduğu başlıklar ile kadınların tüm şekillendirme seçenekleri arasında kolaylıkla değişiklik yapabilmesini sağlıyor.

Yeni modeli almadan da çift yönlü hava akışı sağlayan başlıkları satın alabileceksiniz!

Şinasi Kaya: Yeni Dyson Airwrap Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri 2

Dyson tarafından yapılan açıklamalara göre yeni Airwrap, yaz mevsimi itibarıyla tüm ülkelere ulaşmış olacak. Ürünün fiyatı ise 600 dolar olarak açıklandı. Ancak eğer Dyson’ın hali hazırda piyasaya sürülmüş olan Airwrap modellerine sahipseniz, bu şekillendiriciyi yeniden satın almanıza gerek olmayacak. Şirket, hava akımını iki yönde verebilen yeni başlıkların ayrı ayrı satın alınabileceğini, bu sayede mevcut modellerin yükseltilebileceğini açıkladı.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar