Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaDonanımAcer yeni monitör modelini satışa sundu

Acer yeni monitör modelini satışa sundu

Acer, Nitro XZ320QK P3 modeli ile piyasaya çıkan yeni monitöründe bir dizi bilhassa dikkat çekiyor. Öne çıkan bu özelliklerden birincisi, 31,5 inçlik VA ekranda sunulan 4K çözünürlük. Bu yüksek çözünürlük, içerik tüketiminden profesyonel çalışmalara kadar birçok misyon için keskin ve ayrıntılı görseller sunuyor.

Monitörün 1500R eğimli yapısı, ekranın kullanıcının görüş alanını saracak halde tasarlanmış. Bu da izleme tecrübesini daha sürükleyici hale getiriyor. Süratli 2 ms GTG reaksiyon müddeti sayesinde hareket bulanıklığı en aza indiriliyor, bu da süratli oyunlar yahut görüntü düzenleme için ülkü.

Ekran, 300 nit tipik parlaklık sunuyor. HDR10 dayanağı ile canlı ve dinamik imgeler elde edebilirsiniz. 3000:1 statik kontrast oranı sayesinde siyahlar daha derin, beyazlar ise daha parlak görünüyor. Doğal 8-bit renk derinliği ve %90 DCI-P3 renk alanı kapsamı, renklerin yanlışsız ve canlı bir biçimde yine üretilmesini sağlıyor.

Acer yeni monitör modelini satışa sundu

Bu monitörün dikkat alımlı özelliklerinden biri de 20Hz’den 165Hz’ye kadar değişen yenileme suratı aralığı. Ek olarak, iki HDMI 2.1 portu ve bir DisplayPort 1.4 girişi bulunuyor. Kulaklık jakı ve iki adet 2W hoparlör de monitöre eklenen özellikler ortasında.

Ergonomi açısından, Nitro XZ320QK P3 ayarlanabilir bir standa sahip. Bu stand, 130 mm yükseklik ayarına, +/-15 derece yatay hareket ve -5 ila 21 derece eğim işlevlerine müsaade veriyor. Böylelikle uzun kullanım müddetlerinde bile kullanıcı konforu garanti edilmiş oluyor.

Acer Nitro XZ320QK P3’ün fiyatı 500 dolar ya da yaklaşık olarak 3639 yuan olarak belirlendi. Sunduğu özellikler göz önüne alındığında piyasada rekabetçi bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar