Pazar, Mayıs 22, 2022
Google search engine
Ana SayfaBilimAxie Infinity fiyatsız bir seçenek sunacak

Axie Infinity fiyatsız bir seçenek sunacak

Meral Erden: Axie Infinity fiyatsız bir seçenek sunacak 1

NFT ve oyna-kazan oyunlarının patlama yapmasının en önemli sebeplerinden birisi olan Axie Infinity, 4 milyar dolar işlem hacmi ile halen en büyük NFT projesi durumunda. 2 milyon günlük aktif kullanıcısı olsa da yeni katılımlar azalmaya başladı. Ekip önemli bir adım atıyor.

Axie Infinity ücretsiz oynanabilir mi?

Axie Infinity oyunu NFT olarak canavarlarınızı geliştirdiğiniz ve çeşitli mücadelelerle ödüller kazandığınız bir mekaniğe dayanıyor. 3 NFT ile başlamanız gereken oyunun maliyeti AXS parasının zirvede olduğu dönemde 600$ seviyesine kadar çıkmıştı. Şimdi ise 100$ civarında. Yine de oldukça yüksek bir miktar.

Bored Ape Yacht Club geliştiricisi hızlı büyüyor

1 hf. önce eklendi

Yüksek giriş maliyeti sektörde kiralama ve ortaklık şeklinde iş kollarının doğmasına neden oldu. Elindeki canavarları kiralayan veya ödül ortaklığı karşılığı yeni kullanıcılara devreden özellikle gelişmekte olan ülke vatandaşları mevcut. Zamanla yapılan bu yatırımın karşılığı ödül paralarla amorti ediliyor ancak yeni kullanıcı kazanmakta biraz engel teşkil ediyor.

Geliştirici ekip oyuna ücretsiz bir seçenek ekleme kararı aldı. Kullanıcılar ücretsiz bir canavar ile oyuna başlayarak deneyimleyebilecek. Bununla birlikte

Ücretsiz canavarın NFT özelliği olmayacak ve ödül paralar kazanamayacak. Yani yeni oyuncuların oyunu tanıması amaçlanıyor. Sonraki dönemde bir ödül mekaniğinin de eklenebileceği belirtiliyor.

Ücretsiz seçeneğin yanında V3 savaş sistemi de oyuna dahil edilecek. Yeni kartlar, güçlendirmeler ve optimizasyonlarla yeni sistemin mevcut sisteme göre daha zengin ve stratejik tecrübeler sunacağı ifade ediliyor. Güncelleme en geç Mart ayında sunulmuş olacak.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Axie Infinity için önemli fırsat

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar