Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaYazılımChatGPT premium kullanıcılara yeni özellikler sunuyor

ChatGPT premium kullanıcılara yeni özellikler sunuyor

Meral Erden: Chatgpt Premium Kullanıcılara Yeni Özellikler Sunuyor 1 Sunuculara çok yüklenme sonucunda ortaya çıkan yüksek maliyetleri premium abonelik ile karşılamaya çalışan ChatGPT geliştiricisi OpenAI, farklı özellikler ekleyerek aboneliği daha avantajlı hale getiriyor.

ChatGPT premium avantajlar

ChatGPT Plus ismiyle sunulan premium abonelik hizmeti bu haftadan itibaren kelam verdiği avantajları sunmaya başladı. Beta olarak erişilen özellikler tüm ChatGPT Plus abonelerine açık. Beta Özellikler menüsünden bu araçlara erişim sağlanabiliyor.

Avantajlardan birincisi 70 civarında üçüncü taraf eklentiyi kullanabilmek. Dataları görselleştirme, web sitesi içeriğini ayrıştırma, lisan öğrenme yardımı üzere pek çok farklı işlev bu eklentiler içerisinde yer alıyor. Kullanıcılar istediği kadar eklenti kurabilse de yalnızca 3 adedini tıpkı anda kullanabilecek.

Diğer avantaj ise ChatGPT robotunun internete erişebilmesi. Üçüncü taraf eklentiler ile birleştirildiğinde kullanıcılar pek çok farklı yelpazede işleyişler ortaya koyabilecekler. OpenAI gelecekte premium müşterilere daha fazla özellik sunacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar