Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaMobilOPPO Reno 10 serisine ait sızıntıların arkası ardı kesilmiyor

OPPO Reno 10 serisine ait sızıntıların arkası ardı kesilmiyor

Akıllı telefon bölümünde Vivo ile rekabet halinde olan Oppo model yelpazesini genişletiyor. OPPO’nun Reno 10 serisi üzerinde çalıştığı biliniyor. Bu seri, standart, pro ve pro+ modelleriyle bekleniyor. Bu akıllı telefonların bilgileri bir aydan beri internet üzerinde yer alıyor. Reno 10 Pro+ modeline ilişkin sızdırılan bir manzara, Geekbench ve BIS sertifikasyon web sitesinde belirdi. Artık ise Reno 10 telefonları, Singapur IMDA ve Birleşik Arap Emirlikleri TDRA sertifikasyon web sitelerinde kendini gösterdi.

Singapur’da üç farklı OPPO telefonu IMDA sertifikasyonunu muvaffakiyetle tamamladı. Bu telefonlar model numaralarıyla birlikte OPPO Reno 10 Pro+ (CPH2521), Reno 10 Pro (CPH2525) ve Reno 10 5G (CPH2531) olarak belirtildi. Listeler, bu telefonların LTE, 5G, Bluetooth, WiFi, NFC ve GPS irtibat seçeneklerine sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten, yalnızca Reno 10 Pro+ ve Reno 10 Pro modelleri birebir model numaralarıyla Birleşik Arap Emirlikleri’nde TDRA sertifikasyonunu elde etti.

OPPO Reno 10 serisine ait sızıntıların gerisi ardı kesilmiyor

Her iki sertifikasyon listesi de Reno 10 serisinin temel özelliklerini belirtmiyor. Lakin, bu telefonların yakın bir vakitte piyasaya çıkacağına işaret ediyor. Sızdırılan render imgelerine ve elde taşınan sızıntılı görüntüye bakarak, OPPO Reno 10 serisinin tıpkı dizaynla geleceği varsayım ediliyor. Ayrıyeten, art tarafta besbelli bir yastık formunda bir kamera modülünün bulunduğunu görüyoruz. Aygıtın epey ince bir form faktörüne sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Temel özellikler açısından, Reno 10 Pro+ modelinin Snapdragon 8 Gen 1 yonga setiyle donatılacağı, Reno 10 Pro ve 10 5G modellerinin ise sırasıyla MediaTek Dimensity 8200 ve Snapdragon 778G yonga setlerini kullanacağı kestirim ediliyor. OPPO Reno 10 serisi, geçen yılın Reno 9 serisinin yerini alacak ve Çin dışında piyasaya sürülmeyecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar