Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaOyunCounter-Strike 2 herkes için ücretsiz!

Counter-Strike 2 herkes için ücretsiz!

Dünya genelinde bilinen rekabetçi FPS oyunu Counter-Strike’ın devamı niteliğindeki oyunu Counter-Strike 2 nihayet PC kullanıcıları için yayınlandı. Valve tarafından geliştirilen bu yeni oyun, bir evvelki oyun olan CS:GO’nun on yıllık devamıdır ama büsbütün farklı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Counter-Strike 2, Valve’in yeni oyun motoru olan Source 2 Engine temel alınarak hazırlandı. Bu oyun motoru sayesinde fizikî temelli gerçekçi görsellik sunan oyun, dinamik duman efektleriyle de dikkat çekiyor. Oyundaki dumanların etkileşimleri epey gerçekçi; o denli ki dumanlar, etrafındaki değişikliklere, silah ateşine ve patlamalara anında reaksiyon veriyor. Oyunda yeni bir alt-tik oranı bulunurken, haritalar büsbütün yine tasarlandı ve grafikler çok daha ayrıntılı bir hale getirildi. CS’nin kıymetlendirme sistemi de yenilendi ve artık küresel ve bölgesel liderlik tabloları ile oyuncuların sıralaması gösteriliyor.

Counter-Strike 2 herkes için ücretsiz!

Valve, Counter-Strike 2‘yi herkes için erişilebilir kıldı. Oyun, Steam üzerinden indirilebilir durumda. Şayet CS:GO’ya sahipseniz, bu oyunu fiyatsız olarak Counter-Strike 2’ye yükseltebilirsiniz. Oyun kütüphanenizde CS:GO otomatik olarak Counter-Strike 2 ile değiştirilecek. Bunun yanı sıra, CS:GO’daki envanterinizi Counter-Strike 2’ye fiyatsız olarak taşıyabilirsiniz.

Yeni başlayan oyuncular için Counter-Strike 2, Steam üzerinde fiyatsız olarak oynanabilir durumda. Oyunun indirme boyutu 28GB. Oyunu problemsiz bir biçimde oynayabilmek için bilgisayarınızda Intel Core i5 750 yahut daha üstü bir işlemci, DirectX 11 uyumlu 1GB yahut daha fazla ekran kartı, 8GB RAM, Windows 11 ve 85GB boş depolama alanı bulunmalı. Oyunun macOS için uygun olup olmadığı ise şu an için meçhul.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar