Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaOyunFootball Manager Bağımlısı Genç, 528 Yıllık Oyun Süresiyle Rekor Kırdı: 25 Binden...

Football Manager Bağımlısı Genç, 528 Yıllık Oyun Süresiyle Rekor Kırdı: 25 Binden Fazla Maça Çıktı!

Paweł Siciński isimli bir Football Manager bağımlısı aralıksız olarak tam 453 gün 15 saat boyunca oyun oynadı. Oyuna 2018 yılının Ocak ayında başlayan Siciński, oyun yılı olarak 528 yıl Football Manager oynamış oldu. 

Polonyalı genç oyunda toplamda 25.084 maç oynadı ve geçirdiği süreyle beraber en uzun Football Manager kaydıyla Guinness Dünya Rekorunu kırdı. 

453 günlük oyun süresiyle rekor kırdı!

Ulaş Utku Bozdoğan: Football Manager Bağımlısı Genç, 528 Yıllık Oyun Süresiyle Rekor Kırdı: 25 Binden Fazla Maça Çıktı! 1

Paweł Siciński isimli genç, Football Manager kaydına Ocak 2018’de başladı ve popüler menajerlik oyununda 453 gün 15 saatlik inanılmaz bir oyun süresine ulaştı.

Bu süre oyunda 528 yıl ve 137 günlük zamana denk geliyor. Siciński bu süre zarfında toplamda 25.084 maç oynadı. 

Genç ayrıca yüzde 73’lük etkileyici bir galibiyet oranına da sahip. Ancak buradaki rekor, tüm zamanların Premier Lig menajerleri arasında yüzde 73,6’lık lig galibiyet oranıyla Pep Guardiola’nın Manchester City’deki başarısına ait.

Siciński oyunda geçirdiği süreyle ilgili, “En büyük başarım 301 ulusal şampiyonluk, 677 kupa ve Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Dünya Kulüpler Kupası zaferlerine ulaşmak oldu” dedi.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar