Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaOtomobilFord'dan SUV sahiplerine özel uygulama!

Ford’dan SUV sahiplerine özel uygulama!

Başka bir deyişle, bu uygulama, sağlam SUV’larını öncelikle sokaktan kahve almak için kullanan bireyler için uygun değil.

Uygulama, şoförleri ABD, Kanada ve Meksika’da (daha fazla ülke gelmek üzere) toplam 18.000 millik 1.200’den fazla profesyonelce seçilmiş patikaya yönlendiriyor. Bu haritalar, en sevdiğiniz parkurları kaydetme özelliği ile pozisyona, uzunluğa, zorluğa ve daha fazlasına nazaran filtrelemenizi sağlıyor. Bir izi kaydettikten sonra, tercih edilen yer işaretlerini göstermek için orta noktalar, notlar ve hatta fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

Ford’dan SUV sahiplerine özel uygulama!

Tabii ki, yırtıcı tabiatta ne kadar derine inerseniz, hücresel hizmet o kadar azalıyor. Uygulama, haritaları evvelce uydu yahut 2D topografik formatlarda indirmenize müsaade veriyor, böylelikle hiçliğin ortasındayken bile onları görüntülemeye devam edebiliyorsunuz.

Küratörlü haritaların ötesinde, burada birtakım yüksek teknoloji özellikleri de bulunuyor. Uygulama, SUV’nin lastik basınç göstergesi sensörüyle entegre oluyor ve iz tekliflerine uyacak biçimde basıncı otomatik olarak ayarlıyor. Bu özellik, hücresel yahut bulut ilişkisi olmadan da çalışabiliyor. Uygulamada eşsiz destinasyonları paylaşmak yahut başka Bronco sahipleriyle işaretlenmiş haritaları takas edebilmek için küçük bir toplumsal medya bileşeni de bulunuyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar