Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaOyunStarship Troopers: Extermination Erken Erişim Süreci Başlıyor

Starship Troopers: Extermination Erken Erişim Süreci Başlıyor

Geliştirici Offworld Industries, Starship Troopers: Extermination oyununun 17 Mayıs tarihinde Steam Erken Erişim üzerinden PC için çıkacağını duyurdu. Oyuncular oyunda haritalara iniş yapacak ve yüzlerce uzaylı arakniti ortadan kaldırmaya çalışacak.

Starship Troopers: Extermination’ın Erken Erişim sürümü 24,99 dolar fiyatla satışa sunulacak. Oyun lansmanından evvel daha fazla içerik alacağı için bu özel tanıtım fiyatı sabit kalmayacak. Lakin sürüm çıkmadan evvel kullanıcılar daha uygun bir fiyatla teşvik edildiğinden, Erken Erişim kademesi tarafından sağlanan geri bildirimler değerli olacak.

Bu periyotta nelerin erişilebilir olacağına gelince, Starship Troopers: Extermination hem strateji hem de savaş odaklı oynanışa sahip olacak. Oyuncular, ağır çatışmalarda değilken operasyon üsleri inşa edebilecek ve güçlendirebilecek, böcek yok edici ortak oyuna hazırlanırken yine doğmak, tekrar gruplanmak ve kendilerini yine silahlandırmak için inançlı bir yapı oluşturabilecek. Üsler, düşman oluşumlarından korunacak ve üs inşa etmek makul bir sınıfa yahut rütbeye bağlı değil. Bu nedenle her tipten Derin Uzay Öncüleri bu yapıları kullanabilir. Oyunda emel maksatları tamamlamak, kaynakları elde etmek, operasyon üssünüzü inşa etmek ve savunmak için birlikte çalışmak ve akabinde çıkarma noktasına birlikte kaçmak olacak.

Offworld Industries, 2015’te erken erişimle piyasaya sürülen ve 2020’de resmi olarak piyasaya sürülen çağdaş askeri çok oyunculu nişancı oyunu Squad’ın ardındaki birebir grup. Haziran 2022 prestijiyle Steam’de 3 milyonun üzerinde satış yapmıştı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar