Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilGalaxy Tab S9 FE+ Geekbench platformunda ortaya çıktı

Galaxy Tab S9 FE+ Geekbench platformunda ortaya çıktı

Twitter’da bir duyumcu olan Anthony (@TheGalox), Geekbench 6’da yer alan bir ekran manzarasını paylaştı. Bu ekran imgesi, Galaxy Tab S9 FE+ tabletin ve model numarasının (SM-X616B) var olduğunu doğruluyor. Benchmark sonuçlarına nazaran, tabletin tek çekirdekli skoru 987 puan ve çok çekirdekli skoru 2731 puan. Bu aygıtın Samsung’un kendi yonga seti olan Exynos 1380’i kullanacağı öngörülüyor. Ayrıyeten, tabletin Android 13 işletim sistemiyle birlikte kullanıcıya sunulması ve 8GB RAM seçeneği olması bekleniyor.

Çok çekirdekli skoru bakımından Galaxy Tab S9 FE+, Galaxy Tab S serisinin evvelki bir modeli olan Galaxy Tab S7 FE 5G’nin skoruna kıyasla %40 daha yüksek skora sahip. Bu durum, aygıtın performans alanındaki gelişimini gösteriyor.

Galaxy Tab S9 FE+ Geekbench platformunda ortaya çıktı

Bunun yanı sıra, ekran danışmanı Ross Young, Galaxy Tab S9 serisinin renk seçenekleri hakkında bilgi verdi. Young’un açıklamalarına nazaran, Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE+ gri, açık yeşil, açık pembe ve gümüş renklerde olacak. Standart S9, S9+ ve S9 Ultra modelleri ise bej ve gri renklerde sunulacak.

Galaxy Tab S9 FE+ hakkında daha fazla bilgi bekliyoruz. Ayrıyeten, Galaxy Tab S9 FE’nin de Geekbench 6’da görüldüğü ve model numarasının (SM-X516B) Galaxy Tab S9 FE+’a misal olduğunu gördük. Bu aygıtın da Exynos 1380 yonga setiyle geleceği öngörülüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar