Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaMobilSızdırılan görseller doğruysa, Galaxy Z Flip 5 beklentilerden uzak kalabilir

Sızdırılan görseller doğruysa, Galaxy Z Flip 5 beklentilerden uzak kalabilir

Samsung’un yeni teknoloji olağanüstüsü Galaxy Z Flip 5, ay sonunda gerçekleştirilecek olan Unpacked etkinliğinde ortaya çıkacak. Telefon hakkındaki duyumlar, aygıtın evvelki versiyonuna nazaran hatırı sayılır bir gelişme sunacağını belirtiyor. Dikkat çeken yenilikler ortasında bariz biçimde büyüyen klasör simgeli kapak ekranı ve güçlü Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti bulunuyor. Samsung’un, mevcut menteşe yapısını yeni bir damla biçimi menteşeyle değiştirmesi bekleniyordu. Ancak, Galaxy Z Flip 5’in duyumlara düşen maketleri, hala bir menteşe boşluğunun olduğunu gözler önüne seriyor.

Slashleaks’deki son yayınlanan bir gönderide, Galaxy Z Flip 5‘in maket ünitesini sergileyen fotoğraflar ve kısa bir görüntü yer alıyor. İmgelerde, dış kısımda yer alan büyük bir klasör simgesi biçimli dış ekran ve iki kamera modülünü net bir halde görebiliriz. Aygıtın genel tasarımı ise geçen sene piyasaya sürülen modele benzerlik gösteriyor, parmak izi sensöründen menteşeye kadar.

İnanç Can Çekmez: Sızdırılan Görseller Doğruysa, Galaxy Z Flip 5 Beklentilerden Uzak Kalabilir 1

Sızdırılan görseller doğruysa, Galaxy Z Flip 5 beklentilerden uzak kalabilir

Son gelen duyumlar, katlanmış Galaxy Z Flip 5‘teki boşluğun hala var olduğunu tabir ediyor. Samsung’un, yeni bir damla tarzı menteşe dizaynı üzerinde çalıştığı konuşuluyordu. Bu menteşe dizaynı, ekranın daha fazla katlanmasına imkan verecek ve bu sayede boşluğun azalmasını sağlayacaktı. Lakin, maket ünitelerinde yeni menteşe dizaynına karşın boşluğun hala besbelli olduğunu görüyoruz. Bu durum, daha kesintisiz bir katlama deneyimi bekleyen birtakım teknoloji severler için hayal kırıklığı yaratıyor.

Maket ünitelerin, orjinal modellere nazaran farklı olabileceğini unutmamak gerekiyor. Yani, satın alacağınız ünitelerde bu görünen boşluğu bulamayabilirsiniz. Samsung Galaxy Z Flip 5 ve Z Fold 5, yeni nesil Galaxy Watch 6 ve Galaxy Tab S9 ile birlikte 26 Temmuz’da tanıtılacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar