Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaMobilGalaxy Z Fold 4, Daha Tanıtılmadan Amazon'da Listelendi

Galaxy Z Fold 4, Daha Tanıtılmadan Amazon’da Listelendi

Teknoloji şirketi deyince akla gelen ilk isimlerden olan Samsung, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Galaxy Unpacked etkinliği ile katlanabilir telefonlar başta olmak üzere birçok yeni ürününü tanıtmayı planlıyor. Dün bu etkinlikle ilgili çıkan yeni sızıntılar, şirketin tanıtacağı tüm ürünleri ortaya çıkarmıştı.

Şirketin Unpacked etkinliğinin yıldızı olması beklenen ürünlerden biri de katlanabilir telefon Galaxy Fold 4. Son aylarda bu telefon ile ilgili birçok bilgi sızdırılmıştı. Bu sızıntılar hızını kesmeden devam ederken şimdi ise dev şirket Amazon, telefon ile ilgili bilgi edinmemizi sağladı.

Galaxy Fold 4, daha tanıtılmadan Amazon’da listelendi

Şinasi Kaya: Galaxy Z Fold 4, Daha Tanıtılmadan Amazon'Da Listelendi 1

Amazon Hollanda, cihazı görüntüleriyle birlikte internet sitesinde listeledi. Bu, yeni telefonun yüksek çözünürlükte görüntülerine ulaşmamızı sağlarken cihazın 155.1 mm boyutunda olduğunu gösterdi. Ayrıca Fold 4’ün, katlandığında 67.1 mm genişliğinde ve 15.8 mm kalınlığında olduğu, normalde de 130.1 mm genişliğinde olduğu görülüyor. Ek olarak cihazın ağırlığının 263 gram olduğu da bu sızıntıyla ortaya çıkıyor.

Bir süre sonra kaldırılan listeleme, 6,2 inçlik dış ekran ve 7,6 inçlik dev iç ekrana sahip olacağını gösteriyor. Bu da daha önce çıkan sızıntıları doğrulayarak bir önceki model ile ekranın benzer olacağını; yalnızca daha geniş en-boy oranına sahip olacağını ortaya koyuyor. Listelemede bunlar dışında başka yeni bir bilgi yer almadı. Zaten artık buna ihtiyaç olmadığını söyleyebiliriz çünkü birkaç gün sonra (10 Ağustos) düzenlenecek olan etkinlikte her şeyi öğreneceğiz.

Samsung Galaxy Fold 4 ile ilgili ortaya çıkan bilgiler:

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar