Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaMobilNothing Phone (1) Lite söylentileri resmi ağızdan yalanlandı

Nothing Phone (1) Lite söylentileri resmi ağızdan yalanlandı

Ulaş Utku Bozdoğan: Nothing Phone (1) Lite Söylentileri Resmi Ağızdan Yalanlandı 1

Nothing’in kurucusu Carl Pei, kısa bir süre önce piyasaya sürülen şeffaf tasarımlı Nothing Phone (1)’in daha uygun fiyatlı versiyonunu çıkarmaya hazırlandıklarına dair spekülasyonlara açıklık getirdi. Deneyimli yönetici söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

iPhone 14 Pro’nun ekran koruyucu görüntüsü sızdırıldı

22 sa. önce eklendi

Son günlerde Nothing Phone (1)’in “Lite” versiyonunun yolda olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı. Yeni modelin arka panelinde LED aydınlatma yer almayacağı ve kablosuz şarj desteğinden mahrum olacağı belirtiliyordu. Ancak uygun fiyatlı Nothing Phone (1) Lite söylentileri uzun ömürlü olmadı.

Fiyatı 469 euro’dan başlıyor

Şeffaf tasarımı ve özel LED aydınlatma sistemi (Glyph) ile öne çıkan akıllı telefonun bütçe dostu versiyonu ufak çapta bir heyecan yaratsa da şimdilik gerçeğe dönüşmekten uzak. Ancak zaman ne gösterir belli olmaz. Nothing Phone (1)’in 469 euro gibi bir başlangıç fiyatına sahip olduğunu hatırlatalım.

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar