Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaOyunGod of War aktörü Christopher Judge’dan Genç Kratos’a yönelik Yeni açıklamalar!

God of War aktörü Christopher Judge’dan Genç Kratos’a yönelik Yeni açıklamalar!

Terrence C. Carson‘ın evvelki Kratos yorumlarına ses benzerliği yapmaktan kaçınan Judge, bu kararı, karaktere kendi dokunuşunu katmak istemesiyle açıkladı. Bu bilgiler, Judge’ın Streamily ile yaptığı bir canlı yayında ortaya çıktı.

Judge, evvelki “God of War” oyunlarından sahneleri izlemediğini belirterek, Carson’ın performansını taklit etmeye çalışmanın gerçek olmayacağını düşündüğünü söz etti. Kendine has bir yaklaşım sergilemeyi tercih eden Judge, bu tavrını, karakteri kendi yorumuyla şekillendirmek istemesine bağladı. Carson’ın Kratos olarak sergilediği üstün performansa hürmet duyan Judge, bu rolleri kendi sesi ve usulüyle tekrar yaratma fırsatını kıymetli bulduğunu lisana getirdi.

Bir öbür projede, genç Kratos’u seslendirmesi istendiğinde Judge, Carson’ın performansını taklit etmeyi reddettiğini açıkladı. Kendi kişisel katkılarının değerine vurgu yapan Judge, diğer bir sanatkarın yaratımını taklit etmenin yanlış olduğunu savundu. Bu, oyuncunun sanatına ve mesleğine duyduğu derin hürmetin bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

God of War aktörü Christopher Judge’dan Genç Kratos’a yönelik Yeni açıklamalar!

Judge, Sony Santa Monica’nın kendisinden genç Kratos’u seslendirmesini istemediğini de belirtti. Bu durum, Carson’ın Kratos olarak yaptıklarına duyulan hürmetin bir göstergesi olarak yorumlandı. Judge, Marvel’s Avengers’da Black Panther karakterini seslendirirken de benzeri bir yaklaşım sergilediğini açıkladı.

“God of War: Ragnarok”ta, Kratos karakterinin geçmiş versiyonuyla karşı karşıya geldiği bir roguelike son oyun modu olan Valhalla, oyuncuların ilgisini çekti. Fakat genç Kratos’un bu modda sessiz kalması, Judge’ın isteklerine bir hürmet işareti olabilir. Gelecekteki remaster yahut remake’lerde Judge’ın bu rolü tekrar üstlenip üstlenmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

Bununla birlikte, “God of War” serisinin müelliflerinden biri, Valhalla’daki öykünün şimdi bitmediğini ima etti. Genç Kratos’un kilidini açmanın yolları da oyunculara sunuldu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar