Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaMobilGoogle'ın katlanabilir telefonu Pixel Fold'un sızan yeni imajları, kıymetli ipuçları veriyor

Google’ın katlanabilir telefonu Pixel Fold’un sızan yeni imajları, kıymetli ipuçları veriyor

Google I/O aktifliğine iki haftadan kısa bir müddet kala, Pixel sızıntıları süratli bir biçimde ortaya çıkmaya devam ediyor. The Verge aracılığıyla bildirildiği üzere, sızıntı kaynağı Evan Blass Pixel Fold’un iki 4K görüntülerini paylaştı. İmajların orjinal olarak Google’dan geldiği neredeyse kesin üzere gözüküyor ve bu nedenle aygıta şimdiye kadarki en âlâ bakışımızı sunuyorlar.

Ne yazık ki Blass, katlanabilir aygıtın ana ekranının manzarasını yayınlamadı, bu nedenle, en azından şimdilik, bu görselleri, sızıntı kaynağı Kuba Wojciechowski’nin 21 Nisan’da yayınladığı ve Pixel Fold’u gösterdiği söylenen görüntüsü ile karşılaştıramıyoruz. Ayrıyeten, Fold’un art kapağının manzarası, kamera çıkıntısının ne kadar bariz olduğu konusunda da bir fikir vermiyor. Fakat, daha evvelki sızıntılarda görünene nazaran daha şık bir aygıt gösteriyorlar.

Şinasi Kaya: Google'In Katlanabilir Telefonu Pixel Fold'Un Sızan Yeni Imajları, Kıymetli Ipuçları Veriyor 1

Pixel Fold’un bu yıl 1.700 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağı bildiriliyor. Yakın tarihli bir CNBC haberine nazaran aygıt, 7,6 inç katlanabilir ekrana ve 5,8 inç harici ekrana sahip olacak. Ayrıyeten bugüne kadarki tüm katlanabilir aygıtlar ortasında “en güçlü menteşeye” sahip olacağı da söyleniyor. Blass’ın paylaştığı imgeler de bu iddiayı destekliyor üzere gözüküyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar