Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaOyunHonkai Star Rail'de Ruan Mei karakter fragmanı yayınlandı

Honkai Star Rail’de Ruan Mei karakter fragmanı yayınlandı

HoYoverse, bu başlayacak olan Honkai Star Rail‘in 1.6 güncellemesi için heyecan verici bir tanıtım görüntüsü yayınladı. Bu güncelleme ile oyuna eklenen Ruan Mei, Kafka’dan bu yana oyuncular ortasında büyük bir ilgi uyandıran bir karakter oldu. Şayet son güncellemeleri takip etmediyseniz, bu yeni sürümle birlikte tüm oyuncular Dr. Ratio karakterini fiyatsız olarak takımlarına ekleyebilecekler. Ayrıyeten, Herta Uzay İstasyonu’nun İzole Bölgesi isminde büsbütün yeni bir alanın yanı sıra, Critter Pick Scavenging aktifliği, Simüle Cihan içindeki yeni bir aktiflik ve daha fazlası da oyuna dahil ediliyor. Ön yükleme süreci de dün başladı. Honkai Star Rail 1.6 güncellemesinin indirme boyutu yaklaşık 8.2GB.

Eğer yakın vakitte yayınlanan 2.0 güncellemesi hakkındaki haberleri kaçırdıysanız, bu hususta da bilgi sahibi olabilirsiniz. iPhone 15 Pro etkinliğinde sergilenen birçok görsel güzelleştirmenin ne vakit yayınlanacağını merak ediyorum. Tahminimce bunlar 2.0 sürümü ile birlikte gelecek.

Honkai Star Rail‘i şimdi indirmediyseniz, iOS için bu ilişkiyi kullanarak App Store’dan Android için bu ilişkiyi kullanarak Google Play’den ve PC için bu ilişkiyi kullanarak Epic Games Store üzerinden hem de oyunun standart PC versiyonundan indirebilirsiniz. PS5 üzerinde de oyunu bu ilişkiyi kullanarak deneyimleyebilirsiniz. Taşınabilir, PC ve PS5 platformlarında piyasaya sürüldüğünden beri Honkai Star Rail’i sistemli olarak oynayanlar ortasında mısınız?

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar