Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilHonor’un yeni katlanabilir akıllı telefonu epey dikkat cazip bir aygıt olacak

Honor’un yeni katlanabilir akıllı telefonu epey dikkat cazip bir aygıt olacak

Honor, akıllı telefon pazarındaki yenilikçi trendlere süratle ahenk sağlayan bir üretici olarak, katlanabilir telefon teknolojisine olan ilgisini sürdürüyor. Son modeli Magic V2 ile pazara giriş yapan şirket, rekabetçi bir pozisyon edinme gayesiyle katlanabilir telefon üretimine devam ediyor. Yılın ilerleyen periyotlarında yeni bir katlanabilir ekranlı akıllı telefonun duyurusunu yaptı.

Bu yeni aygıtın tasarımı hafif ve dışa katlanabilir olacak halde öngörülüyor. Fiyatlandırması ise rekabetçi olacak ve bu sayede dikey küçük katlanabilir telefonlar pazarındaki yerini alacak. Honor’ın bu türlü bir aygıt üzerinde çalıştığına dair duyumlar birinci değil. Evvelden “Honor Magic Fold” ismiyle ticari marka başvurusu yapıldığını biliyoruz.

Honor’un yeni katlanabilir akıllı telefonu epey dikkat cazip bir aygıt olacak

İnce ve dışa katlanabilir bir akıllı telefon olarak bilinen aygıtın, bu müracaat kapsamında yer alan eser olduğu düşünülüyor. Şayet Honor, yılın ilerleyen devirlerinde bu türlü bir aygıtı piyasaya sürerse, pazar dinamiklerine nasıl bir tesiri olacağını görmek değişik olacak.

Şu anda dışa katlanabilir akıllı telefon pazarında liderlik eden şirket Huawei ve tanınan modeli Mate Xs 2. Honor, pazarda kelam sahibi olmak istiyorsa, Huawei’ye baş tutabilecek etkileyici bir eserle gelmek durumunda. Dikey küçük katlanabilir segmenti daha yeni ve gelişme evresinde olsa da süratli bir büyüme gösteriyor. Honor’ın bu pazara girişi, segmentteki rekabeti artıracak.

Eğer Honor’ın yeni katlanabilir telefonu rekabetçi bir fiyatla gelirse, Mate Xs 2‘ye büyük bir rakip olabilir. Lakin, bu iki aygıtın özellikler ve performans bakımından karşılaştırılması için daha fazla bilgiye gereksinim var.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar