Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaDonanımHuawei Vision serisi yeni bir modele daha kavuştu

Huawei Vision serisi yeni bir modele daha kavuştu

Huawei Vision, varlıklı akıllı özelliklere ve premium bir dizayna sahip televizyon serileriyle tanınıyor. Kısa bir mühlet evvel, marka Huawei Vision Smart Screen 3 isminde yeni bir televizyon modelini eser yelpazesine kattı. Bu televizyon, AI muhteşem algılama kamerası, 240Hz imaj kalitesi ve amiral gemisi bir işlemciyle donatılmış bir 4K ekrana sahip olacak.

Huawei Vision Smart Screen 3, çeşitli akıllı özelliklere sahip. Örneğin, AI üstün algılama kamerası, kemik eklemlerini tanıyabiliyor ve portreleri takip edebiliyor. Bu özellik, oturma durumu ve ara hatırlatmaları yapabiliyor. Televizyon, Huawei’nin kendi geliştirdiği manzara kalitesi teknolojisiyle donatılmış durumda. Bu sistem, 11 farklı görüntü sahnesini tanıyabilir ve renk, kontrast ve başka ayarları dinamik olarak ayarlayarak izleme tecrübesini optimize eder. Televizyonda bulunan AI imaj çipi, bağımsız bir NPU ünitesi ile birlikte çalışarak 1.0T AI hesaplama gücünü dayanaklar.

Huawei Vision serisi yeni bir modele daha kavuştu

Huawei Vision Smart Screen 3, 4K 120Hz yüksek yenileme suratını ve %92 DCI-P3 geniş renk gamını dayanaklar. Oyun modunda ise, 240Hz frekansını da destekleyebilir. Ek olarak, televizyon, derinlemesine ekran yansıtma fonksiyonuyla kullanıcılara akıllı telefon yahut tablet ekranlarını televizyona yansıtma imkanı sunar. Bu özellik, kullanıcının hareketlerinin 80ms düşük gecikme ile gerçek vakitli olarak ekrana yansıtılmasını sağlar.

Huawei Vision Smart Screen 3, 18 Mayıs saat 21:00’de Çin’deki Huawei Mağazası ve ana yetkili e-ticaret platformlarında ön satışa sunulacak. 65 inçlik modelin fiyatı 4.499 yuan (699 dolar) ve 75 inçlik modelin fiyatı ise 5.999 yuan (949 dolar) olarak belirlendi. Yeni eserlerin birinci çıkışı için uygulanacak en yüksek indirim ise 500 yuan (79 dolar).

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar