Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaMobiliPhone 15 Pro sahipleri çok pişman! Artık bedenleri ziyan görmeye başladı!

iPhone 15 Pro sahipleri çok pişman! Artık bedenleri ziyan görmeye başladı!

Apple’ın en yeni eseri iPhone 15 Pro, birçok kullanıcının yanıklar şikayeti ile gündeme geldi. Bu, aygıtta önemli bir çok ısınma sorunu olabileceğini gösteriyor. Resmi lansmandan evvel kimi incelemeciler, telefonun A17 Pro çipinin çok ısındığı konusunda telaşlarını lisana getirmişti.

Sosyal medyada birçok kişi, iPhone 15’in çok ısındığı için bacaklarında ve parmaklarında yanıklar oluştuğunu gösteren fotoğrafları paylaşıyor. Bu çeşit olayların gerçek olduğuna inanıyorlar ve bu tıp meseleleri yaşamanın gerçek manasını tam olarak kavrayabilmek için ne kadar değerli olduğunu vurguluyorlar.

İnanç Can Çekmez: Iphone 15 Pro Sahipleri Çok Pişman! Artık Bedenleri Ziyan Görmeye Başladı! 1

iPhone 15 Pro sahipleri çok pişman! Artık bedenleri ziyan görmeye başladı!

Apple, çok ısınma meselesini kabul etti. iPhone 15 Pro’nun, bilhassa birinci kullanım günlerinde olağandan daha sıcak olabileceğini belirtti. Bu, aygıtın birinci konseyimi yahut geri yüklemesi sırasında daha yüksek sıcaklıklarda çalışabileceğini gösteriyor.

Bazı teknoloji uzmanları, Apple’ın iPhone 15 Pro’yu daha ince ve hafif yapabilmek için tesirli bir ısı dağılımından ödün vermiş olabileceğine inanıyor. Bu model, ısıyı dışarı atacak daha küçük bir alana sahip. Dizaynında kullanılan yeni titanyum çerçeve de öteki bir neden olabilir. Bu malzeme, eski paslanmaz çelik çerçeveye nazaran ısıyı daha süratli iletiyor, bu da sorunu artırıyor olabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar