Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaDonanımLG'nin yeni MyView akıllı monitörleri dikkat çekiyor

LG’nin yeni MyView akıllı monitörleri dikkat çekiyor

Güney Kore’nin teknoloji devi LG, MyView ismini verdiği yeni akıllı monitör serisini piyasaya sürdü. Bu seride yer alan iki model, 32SR70U ve 32SR83U, mesken ve ofis ortamlarında çok istikametli kullanım imkanı sunuyor. LG, bu modelleri geçen ay tanıttığı 32 inç ve 37 inç akıllı monitörlerin ardından kullanıcıların beğenisine sundu.

LG MyView monitörler, 32 inç boyutunda IPS ekran ile geliyor ve 4K UHD çözünürlük sunuyor. Bu ekranlar, Digital Cinema Institute’ün renk gamının %95’ini ve DCI-P3 renk gamının da yeniden %95’ini kapsıyor. HDR10 dayanağı, 16:9 en-boy oranı ve 350 nit parlaklık bedeli, bu monitörlerin kıymetli özellikleri ortasında. NVIDIA G-Sync ve AMD FreeSync teknolojileriyle donatılmış Flicker Safe panel de göz yorgunluğunu azaltıyor.

32SR70U modeli, LG Room ve TV’nin tüm özelliklerini tek bir dizaynda sunarken, beyaz rengi ve yumuşak sınırları ile mesken ortamına eksiksiz bir ahenk sağlıyor. 32SR83U ise daha ince çerçevelere, eğim ve yükseklik ayarlama özelliklerine sahip, bu da onu ofis kullanımı için daha uygun hale getiriyor.

LG’nin yeni MyView akıllı monitörleri dikkat çekiyor

LG MyView monitörlerin “akıllı” olmasını sağlayan özellik, webOS platformunun entegrasyonu. Bu sayede kullanıcılar, bilgisayar kontağı olmaksızın bağımsız bir tecrübe yaşayabiliyorlar. LG kanalları, çeşitli OTT hizmetleri, konut fitness programları üzere birçok özelliğe direkt erişim sunuluyor. Ayrıyeten, bulut tabanlı bir PC’ye uzaktan temas kurarak MS Office uygulamalarını kullanma imkanı da var. Ekran paylaşımı, iOS ve Android aygıtlarla Airplay 2 ve Miracast dayanağı de bu monitörlerin özellikleri ortasında.

LG MyView ayrıyeten LG ThinQ uygulaması ile mesken aletlerini denetim etme imkanı sunuyor ve böylelikle bir akıllı konut merkezi fonksiyonu görüyor. LG, MyView serisini 27 Aralık’ta satışa sunacak. 32SR70U modelinin fiyatı yaklaşık 538 ABD Doları (699.000 won), 32SR83U modelinin fiyatı ise yaklaşık 577 ABD Doları (749.000 won) olarak belirlendi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar