Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaMerve Taşkın OnlyFans’tan aylık kaç para kazandığını açıkladı! Dudağınız uçuklayacak!

Merve Taşkın OnlyFans’tan aylık kaç para kazandığını açıkladı! Dudağınız uçuklayacak!

OnlyFans platformunu bilmeyen yoktur. Son periyotta hayli tanınan hale gelen ve pek çok ünlü ismin de içerik ürettiği bir yer haline gelen OnlyFans, abonelik sistemi üzerine kuruluyor. Pek çok model aylık bir fiyatla abone olan üyelere müstehcen fotoğraf ve görüntülerini sunuyor. Bu modellerin kazandığı paralar ise adeta dudak uçuklatıyor. İşte onlardan birisi de Merve Taşkın. OnlyFans dünyasında bir Türk kızı olarak öne çıkan Taşkın, Türk hayranlarından ağır ilgi görüyor.

Merve Taşkın OnlyFans’tan aylık kaç para kazandığını açıkladı! Dudağınız uçuklayacak!

Türkiye’de OnlyFans’ın yasaklanmasına sebep olan bayan olarak da bilinen Merve Taşkın, son devirde hayli tanınan. Müstehcen fotoğraflarını satarak paraya para demeyen Merve, son olarak bu platform üzerinden kaç para kazandığını da açıkladı. Buna nazaran Merve Taşkın, yalnızca OnlyFans içerikleri sayesinde ayda 100 bin doları cebine koyuyor. Bu paranın kendisi için kâfi olmadığını da söyleyen Taşkın, lüks bir hayat sürdüğünü ve bu paranın büyük kısmının seyahat harcamalarına gittiğini ileri sürüyor.

100 bin dolar Türkiye kaidelerinde epey büyük bir para. Hatta ülkemizde bu parayı kazanmak için ömür uzunluğu çalışanlar var. Merve Taşkın’ın bu parayı beğenmemesi, toplumsal medya kullanıcılarının ise reaksiyonunu çekmiş vaziyette.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar