Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaMobilMoto G22 Özellikleri ve Manzaraları Sızdırıldı

Moto G22 Özellikleri ve Manzaraları Sızdırıldı

Motorola’nın G serisinin bir sonraki giriş seviyesi üyesi olan Moto G22, cihazın resmi görünümlü bir dizi görüntüsünü ve özelliklerini içeren kapsamlı bir sızıntı sayesinde tamamen ortaya çıktı.

Sızıntılara göre Moto G22, 720×1600 HD+ çözünürlüğe sahip, 6,53 inç boyutunda 90 Hz OLED dokunmatik ekrana sahip olacak. Ayrıca akıllı telefon, dört adet 1,8 GHz ve dört adet 2,3 GHz çekirdeğe sahip sekiz çekirdekli bir CPU’ya ve bir PowerVR GE8320 GPU’ya sahip olan, henüz duyurulmamış MediaTek Helio G37 yonga setini barındıracak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Moto G22 Özellikleri Ve Manzaraları Sızdırıldı 1

GSM Arena’nın aktardığı habere göre, akıllı telefonda 16 MP’lik f/2.0 diyafram açıklığına sahip selfie kamerası bulunuyor. Telefonun arka tarafında da f/1.8 diyafram açıklığına sahip 50 MP’lik bir ana kameranın yanı sıra, 8 MP’lik ultra geniş açılı ve 2 MP’lik iki adet yardım kamera ünitesi bulunuyor. Bu kamera ünitelerinden biri derinlik sensörüyken diğeri ise makro kamera sensörü.

Ulaş Utku Bozdoğan: Moto G22 Özellikleri Ve Manzaraları Sızdırıldı 3

Akıllı telefon, Avrupa’da en az 4 GB RAM ve 64 GB genişletilebilir depolama alanıyla satışa sunulacak. Telefonun sağ tarafındaki güç düğmesinde yerleşik bir parmak izi okuyucusu bulunuyor. Moto G22, 10 watt’da şarj olan 5.000 mAh bir bataryaya sahip. Bununla birlikte telefonun çıkış tarihi ve satış fiyatı hakkında şimdilik herhangi bir bilgi yok.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar