Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaMobilMotorola Edge 40 tanıtım görüntüsü ve manzaraları sızdırıldı

Motorola Edge 40 tanıtım görüntüsü ve manzaraları sızdırıldı

Şinasi Kaya: Motorola Edge 40 Tanıtım Görüntüsü Ve Manzaraları Sızdırıldı 1 Akıllı telefon pazarındaki çalışmalarına Lenovo çatısı altında devam eden Motorola, geçtiğimiz ay tanıtılan Motorola Edge 40 Pro modeli ile ses getirmeyi başardı. Bu bağlamda ailenin temel modeli Motorola Edge 40 modelinin neler sunacağı da büyük bir merak konusu oldu diyebiliriz. Bugün, yeni cihazın tanıtım görüntüsü ve görüntüleri nihayet gün yüzüne çıktı.

Motorola Edge 40 özellikleri netleşmeye başladı

Paylaşılan tanıtım görüntüsü ve yeni imgeler, Motorola Edge 40 modelinin Edge 40 Pro’yu temel alacağını doğruluyor. Ancak ağabeyine kıyasla ardında yalnızca iki kamera bulunacak. Bununla birlikte ön tarafta kavisli dizayna sahip olan aygıtın, art kısmında ikonik motorola logosu, sağ tarafında ise ses ve güç tuşları pozisyonlandırılmış.

Şinasi Kaya: Motorola Edge 40 Tanıtım Görüntüsü Ve Manzaraları Sızdırıldı 3 Tanıtım görüntüsü ise Motorola Edge 40’ın IP68 su geçirmezlik, Dolby Atmos ayarlı stereo hoparlörler ve kamera kısmında ”geniş bir diyafram açıklığına” sahip olacağını gösteriyor. İşte görüntü:

Mevcut söylentilere nazaran Motorola Edge 40, ön tarafta 144Hz yenileme hızı sunan 6,55 inç boyutlarında OLED ekranla karşımıza çıkacak. Kaputun altında ise MediaTek Dimensity 8020, 68W süratli şarj dayanaklı 4.400mAh pilden destek alması bekleniyor. Edge 40 hakkında bildiklerimiz şu an için bunlarla sonlu. Lakin önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntının ortaya çıkacağını düşünüyoruz. 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar