Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaYazılımMüjde: Windows 11'e iPhone'ları bağlama özelliği nihayet kullanımda!

Müjde: Windows 11’e iPhone’ları bağlama özelliği nihayet kullanımda!

Meral Erden: Müjde: Windows 11'E Iphone'Ları Bağlama Özelliği Nihayet Kullanımda! 1 Microsoft, Telefon bağlantısı uygulamasını iPhone kullanıcıları için Mayıs ortasına kadar kullanıma sunma kelamı vermişti ve şirket kelamını yerine getirdi. Telefon Teması uygulaması artık iPhone sahiplerinin Windows 11 yüklü bir bilgisayara bağlanarak, iMessage üzerinden ileti gönderip, arama yapıp ve telefon uygulaması bildirimlerini şahsî bilgisayarlarında görebilmesine imkan tanıyor.​​

Türkiye’de de kullanıma sunuldu

Telefon Teması uygulama güncellemesi, ortalarında Türkiyenin’de bulunduğu 85 ülkede kullanıma sunuldu. Aramalar, bildiriler ve bildirimler için  iPhone’unuzu bluetooth üzerinden bilgisayarınıza bağlamanız gerekecek. Bu özelliğin kullanıma sunulduğunu Microsoft, Windows resmi Twitter hesabından duyurdu.

Entegrasyon hayli basit

Telefon İlişkisi uygulamasında iPhone için olan kısım, Android entegrasyonuna nazaran epey kolay. Aygıtlarınızın bluetooth özelliğini ve Telefon Bağlantısı uygulamasını açıp, iPhone seçeneğine bastığınızda kolaylıkla eşleştirebileceksiniz. Fakat Android aygıtlarda olduğu üzere telefon uygulamalarını bilgisayarda çalıştıramaz ve fotoğraf entegrasyonu yapamazsınız.

Telefon İrtibatı uygulamasını açtığınızda iPhone seçeneğini göremezseniz, en son güncellemeye sahip olduğunuzdan emin olun. Bunun için Microsoft Store uygulamasını açın ve uygulamayı güncelleyin.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar