Salı, Şubat 7, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilOnePlus 10 Ultra Modelinin Patent Çizimleri Ortaya Çıktı

OnePlus 10 Ultra Modelinin Patent Çizimleri Ortaya Çıktı

OnePlus 10 Ultra modeline ait patent çizimleri gün yüzüne çıktı. OnePlus 10 Pro modelinin tek başına piyasaya sürülmesinin ardından gözler bir üst modele yani Ultra’ya çevrildi (Henüz kesinleşmeyen model). Şimdiyse söz sırası Ultra’da gibi görünüyor.

Yandan akan bir kamera çıkıntısı olan Pro modeliyle kabaca aynı tasarımı söz konusu. Ancak bu model bir periskop barındırıyor gibi görünüyor. Bu, geleneksel lensleri tercih eden OnePlus için bir ilk olacak. Telefonun arka kısmında ufak bir ekran olabileceği söyleniyor. Ancak bu durumun hiçbir şekilde kesinliği yok.

Meral Erden: OnePlus 10 Ultra Modelinin Patent Çizimleri Ortaya Çıktı 1
OnePlus 10 Ultra patent çizim

OnePlus 10 Ultra modeli hakkındaki söylentiler yonga seti tarafında da şaşırtıyor. Zira Snapdragon 8 Gen 1 ile gelmesi beklenen modelin Dimensity 9000 ile geleceği iddia ediliyor. Bu yonga seti 10R modelinde tercih ediliyor. Ek olarak LTPO 2.0 ekran ve 80W hızlı şarj desteği sunulacak.

Şu ana dek One Plus’ın Ultra modeli üzerinde çalıştığına dair resmi bir açıklama yapılmadı. Ayrıca şirketin Pro modelinin de küresel pazarda ne zaman piyasaya süreceği de net değil. Mart ayı içerisinde bir netlik kazanacağı söyleniyor. Bu tarihte de olası Ultra modelinin resmiyete dökülmesi söz konusu oiablir.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar