Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilOppo A2x ve A2m modellerinin manzaraları sızdırıldı

Oppo A2x ve A2m modellerinin manzaraları sızdırıldı

Geçen ay TENAA sertifikası, yaklaşmakta olan iki Oppo akıllı telefonunu, yani A2x ve A2m’i ortaya çıkardı. Bu sertifikasyon yalnızca bu aygıtların görünümü hakkında bilgi vermekle kalmadı, birebir vakitte belli özelliklerini de açığa çıkardı. Yakın vakitte, hem A2x hem de A2m, her iki model için de bir dizi görselle birlikte sızdırıldı.

Sızıntı, MSPoweruser’dan geliyor ve yaklaşan A2x ve A2m akıllı telefonları için çoklu renk seçeneklerini ortaya koyuyor.

Görseller, her iki aygıtın da misal bir dizayna sahip olduğunu gösteriyor. Düz kenarlara ve geride tek bir kameraya sahipler. Kamera modülündeki hafif fark, tek ayırt edici faktör üzere görünüyor. A2X, Pembe ve Siyah olmak üzere iki renk seçeneğine sahip olacak. A2M ise ek olarak sarı renk seçeneğine sahip.

Ulaş Utku Bozdoğan: Oppo A2X Ve A2M Modellerinin Manzaraları Sızdırıldı 1

Oppo A2x ve A2m modellerinin imajları sızdırıldı

Oppo A2X ve A2M’in beklenen özellikleri Her iki telefonun da 6,56 inç LCD panelle ve 720 x 1612 piksel HD+ çözünürlükle geleceği söyleniyor. TENAA listesi, MediaTek tarafından gelmesi beklenen 2.2GHz sekiz çekirdekli bir işlemciden bahsediyor.

Bu akıllı telefonların 8 GB yahut 12 GB RAM ile gelebileceği ve 128 GB yahut 256 GB depolama seçenekleri sunabileceği varsayım ediliyor. Ayrıyeten aygıtlarda büyük bir 5.000mAh batarya olacak. Lakin şarj yetenekleri hakkındaki bilgiler şimdi doğrulanmış değil.

Yazılım açısından, OPPO A2x ve A2m’nin Android 13 üzerinde çalışacağı, muhtemelen ColorOS 13 ile birlikte gelmesi bekleniyor. Kamera suramı kelam konusu olduğunda, her iki modelin de 5MP ön kamera ve 13MP ana art kamera ile gelmesi bekleniyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar