Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaMobilOppo Find N3'ün Geekbench performansı ortaya çıktı

Oppo Find N3’ün Geekbench performansı ortaya çıktı

Oppo’nun yeni katlanabilir telefon modeli olan Find N3, yakın vakitte teknoloji severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu modelin küresel versiyonu daha evvel GeekBench’te görmüştük. Artık ise Find N3‘ün Çin versiyonu da bu platformda yerini aldı.

Oppo’nun yeni katlanabilir telefonu olan Find N3, GeekBench’te görüldü. Bu model, şirketin son katlanabilir telefon modelidir. Birtakım savlara nazaran OnePlus Open ismindeki bir telefonun yine markalanmış halidir. GeekBench listesine baktığımızda, aygıtın model numarası PHN110 olarak belirtiliyor. Çin versiyonu, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılmış durumda ve 12GB RAM’e sahip.

Oppo Find N3’ün Geekbench performansı ortaya çıktı

Global versiyonun model numarası ise CPH2499. Bu versiyon da Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini içeriyor ancak 16GB RAM ile birlikte geliyor. Kutudan Android 13 işletim sistemiyle birlikte çıkıyor ve üzerinde ColorOS özelleştirilmiş arayüz bulunuyor. Fakat Çin versiyonuyla küresel versiyon ortasında benchmark skorlarında farklar bulunuyor. Çin versiyonu, tek çekirdek testinde 2,037, çok çekirdek testinde ise 5,485 puan aldı.

Find N3 modelinin ekran özelliklerine odaklandığımızda, 7.82 inçlik OLED ekranla donatıldığını görüyoruz. Bu ekran QHD+ çözünürlük sunuyor ve 120Hz tazeleme suratına sahip. Öte yandan aygıtın dış yüzünde daha küçük, 6.31 inçlik bir ekran daha bulunuyor. Telefonun art yüzünde üçlü kamera konseyimi yer alıyor. Bu kameralar 48 megapiksel ana sensör, 48 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 3x optik zoom özelliğine sahip 64 megapiksel telefoto lensi içeriyor. Ön tarafta ise 32 megapiksel ve 20 megapiksel olmak üzere çift selfie kamerası bulunmaktadır.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar