Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaMobilOppo kullanıcıları bu haberlere çok sevinecek!

Oppo kullanıcıları bu haberlere çok sevinecek!

Android 14’ün kararlı sürümü geçtiğimiz hafta yayımlandı. Bu yılın Android sürümü, evvelki jenerasyonlara nazaran daha geç geldi. Lakin yazılım resmi olarak duyurulduğunda, birkaç iş ortağı marka güncelleme planlarını açıkladı. Kimileri çabucak uygun aygıtlara güncellemeyi dağıtmaya başladı.

Bilgisi olmayanlar için, Oppo, Android 13’ün kararlı sürümünü aygıtlarına birinci dağıtan iş ortağı markaydı. Fakat bu yıl, şirket daha evvelki yıllara kıyasla daha fazla aygıt için beta programları yürütse de, şimdi hiçbir eser kararlı sürümü almadı.

Oppo kullanıcıları bu haberlere çok sevinecek!

Oppo’nun bu kere neden daha yavaş olduğunu artık biliyoruz. ColorOS 14, 16 Kasım’da Oppo Geliştirici Konferansı’nda resmi olarak duyurulacak. Şirket bu bilgiyi bugün paylaştı.

Daha eski premium ve orta segment aygıtlar için beta program takvimi de duyurdu. Tüm aygıtlar Aralık ayına kadar beta programının bir modülü olacak. Eylül ayının sonuna kadar, şu aygıtlar esasen ColorOS 14 beta programının bir modülüdür: Oppo Find N2, Oppo Find N2 Flip, Oppo Find X6 Pro, Oppo Find X6, OnePlus 11, Oppo Reno 9 Pro 5G. Bu altı aygıt, dağıtımın başladığı vakit kararlı güncellemeyi alacak olan birinci aygıtlar olacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar