Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaParis Hilton, X'te yayın yapmak için özel bir teklif aldı

Paris Hilton, X’te yayın yapmak için özel bir teklif aldı

“Öldürmek” (slaying) ve “yaşamak” (living) sözlerinin birleşiminden oluşan bu söz kombinasyonu, Hilton’un 2000’li yılların başlarında moda olan  “bu çok ateşli”  sloganının bir çeşit yeni versiyonu.

Şirket sözcüsü Joe Benarroch’a nazaran Hilton ve X‘in paydaşlığı şunları içeriyor:

İkili, “X‘in tüm katmanlarında bir dizi yeni aktivasyonun yanı sıra, canlı alışverişi de içeren yılda 4 özgün video içerik programı oluşturmak için birlikte çalışacak.” Bu canlı alışveriş tecrübesi, Hilton’un canlı yayınını izleyenlerin “bir eser kataloğuna göz atmasına ve akabinde uygulama içi tarayıcı aracılığıyla siteye tıklayarak satın alma süreci gerçekleştirmesine” imkan tanıyacak.

Paris Hilton, X’te yayın yapmak için özel bir teklif aldı

Görünüşe nazaran Hilton’un çok fazla ağır iş yapmasına gerek de olmayacak: “X, her bir aktivasyonu desteklemek için marka sponsorluğunu teminat altına almak için çalışacak.”

“X ayrıyeten 11:11 Media / Paris Hilton’un yıl boyunca dahil olacağı öteki gayretlerin güçlendirilmesini de destekleyecek.”

Platform yakın vakitte ücretli, doğrulanmış kullanıcıların gönderilerinin yanında görünen reklamlardan elde edilen gelirin belirtilmemiş bir yüzdesini paylaşmaya başladı. Benarroch’a nazaran Hilton‘un X ile olan mali muahedesi, ki bu Musk rejimi altında cinsinin birinci örneği üzere görünüyor, farklı işliyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar