Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaOyunPlaystore’da orta tatilde en çok aksiyon ve tansiyon oyunları tercih edildi

Playstore’da orta tatilde en çok aksiyon ve tansiyon oyunları tercih edildi

Türk Telekom’un dijital oyun alışveriş platformu Playstore, birbirinden tanınan oyunları uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla oyunseverlerle buluşturuyor. Playstore’da orta tatil ve Ramazan Bayramı’nın en çok tercih edilen oyunları açıklanırken, listede aksiyon- tansiyon cinsindeki oyunlar başı çekti.

Yüzde 90’a varan indirim avantajı

Buna nazaran; Playstore’da tatil devrinde en çok; ‘F1 Manager 2022’, ‘Marvel’s Spider Man Remastered’, ‘The Quarry’, ‘Hell Let Loose’, ‘Planet Booster’, ‘Europe Universalis IV Domination’ ve ‘Far Cry’ Serisi oyunları tercih edildi. Oyunlar Playstore’un avantajlı kampanyalarıyla orta tatil ve Ramazan Bayramı mühletince yüzde 90’a varan indirimle satıldı.

Oyunseverler tatil periyodunda oyuna doydu

Oyunseverler bu tatil döneminde F1 Manager 2022 oyunu ile Formula 1 heyecanını tattı, Marvel’s Spider-Man Remastered’da Peter Parker ile New York’ta unutulmaz macera yaşadı, The Quarry ile de yaz kampında doğaüstü yaratıklarla çaba etti.

Playtsore, oyunculara özel kampanyalarını sürdürüyor. Playstore kullanıcıları, tüm satın alımlarında taşınabilir ödeme, Türk Telekom meskende internet faturasına ek 12 aya varan taksit ve kredi kartı kullanımı üzere geniş ödeme seçeneklerinden yararlanmaya devam ediyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar