Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaOyunFall Guys 4. Dönem Güncellemesi Düzey Düzenleyici ile Geliyor

Fall Guys 4. Dönem Güncellemesi Düzey Düzenleyici ile Geliyor

Oyuncular tarafından Fall Guys için en çok talep edilen özellik sonunda 4. Dönem güncellemesi ile geliyor. Mediatonic tarafından bir geliştirici canlı yayını sırasında ortaya çıkan yeni Yaratıcı Mod, oyuncuların oyun içinde özel düzeyler oluşturmasına müsaade verecek.

Oyun içi düzey oluşturucu, oyuncuların maksadı ve temayı, oyuncu sayısını seçmesine, pürüzler, denetim noktaları kurmasına ve son olarak dünyayı dekore etmesine imkan tanıyor. Her seviyede müsaade verilen sabit ölçüde öğe mevcut lakin her ayarlama genel bütçenin bir kısmına mal oluyor. Düzenleme sırasında rastgele bir noktada içerik oluşturucu, mevcut durumu beğenip beğenmediğini görmek için seviyeyi test edebilecek.

Oyuncular bir düzey oluşturduktan ve onu geçmenin mümkün olduğunu kanıtlamak için bitirdikten sonra, Paylaşım Kodları aracılığıyla özel lobilerde kullanmak üzere arkadaşlarıyla ve daha büyük toplulukla paylaşabilecek. Ayrıyeten Mediatonic, oyuncuların nizamlı olarak atlayabileceği, kullanıcı tarafından oluşturulmuş çeşitleri sergileyecek özel oynatma listeleri de yaratıyor.

Fall Guys 4. Dönem: Creative Construction güncellemesinin 10 Mayıs’ta tüm platformları gelmesi planlanıyor. Güncelleme, düzey düzenleyiciye ek olarak, geliştiriciden 50 yeni düzey ve başkalarının yanı sıra Boom Blaster isimli yeni bir mahzur tipi de içeriyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar