Cuma, Mayıs 27, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilPoco markasının birinci akıllı saati yakında

Poco markasının birinci akıllı saati yakında

İnanç Can Çekmez: Poco markasının birinci akıllı saati yakında 1

Xiaomi’nin uygun fiyata üst seviye performans sunan akıllı telefonları için hayata geçirdiği Poco markası uzun yıllardır başarıyla sektörde boy gösteriyor. Şimdi sıra akıllı saatlere geldi.

Poco akıllı saat çok yakın

Poco F1 ile başlayan macerasında birbirinden farklı akıllı telefon modelleri ile sık sık çok satanlar listesine giren Poco markası aynı başarıyı akıllı saat pazarında da göstermeyi planlıyor. Rusya’da sertifika başvurusu yapıldı.

Redmi K50 Gaming özellikleri ve fiyatı karşınızda!

4 gün önce eklendi

Poco M2131W1 model numarasıyla başvurusu yapılan akıllı saatin üreticisi ise 70mai. Araç içi kameralarıyla bilinen 70mai markası Xiaomi akıllı cihaz ekosistemi içerisinde yer alıyor. Xiaomi giyilebilir cihazlarını başta Huami olmak üzere Shanghai Suo Prime gibi ekosistem firmalarına ürettiriyor. 70mai de bunlara katılacak.

Henüz Poco akıllı saati ile ilgili bilgi yok ancak mevcut bir ürünün elden geçirilmiş hali olmayacak gibi zira üretici farklı. Poco markası altında akıllı saatler yanında akıllı bileklik ve kablosuz kulaklık olması da bekleniyor. Bu bakımdan 70mai yanında farklı üreticiler de görebiliriz.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Poco akıllı saati geliyor

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar