Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaMobilRedmi K70 Ultra'nın ana özellikleri sızdırıldı

Redmi K70 Ultra’nın ana özellikleri sızdırıldı

Xiaomi’nin Redmi K70 serisinden yeni bir akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlandığı söyleniyor. Şirket, yakın vakitte Çin’de Redmi K70, K70 Pro ve K70e modellerini tanıtmıştı ve artık de Redmi K70 Ultra modeli üzerinde çalıştığı konuşuluyor. İşte bu husus hakkında bilinen tüm ayrıntılar.

Redmi K70 Ultra’nın özelliklerine dair en son bilgiler, tanınmış duyumcu Digital Chat Station tarafından Weibo isimli Çin’in mikroblog sitesinde paylaşıldı. Duyumcu, yakında piyasaya sürülecek olan K70 Ultra modelinin MediaTek Dimensity 9300 yonga seti ile donatılacağını argüman ediyor. Bu yonga seti, amiral gemisi sınıfında yer alıyor ki bu da Ultra modelinin yüksek bir performans sunacağına işaret ediyor. DCS, bu modelin kardeş modelleri K70 ve K70 Pro’ya nazaran iyileştirmeler sunacağını da ekledi.

Redmi K70 Ultra’nın ana özellikleri sızdırıldı

Henüz doğrulanmamış olsa da, bu akıllı telefonun fotoğrafçılık ya da şarj suratı üzere alanlarda geliştirmeler sunabileceği düşünülüyor. Ayrıyeten, telefonun her dört tarafında ince çerçevelerle çevrili bir 8T OLED ekran ile gelebileceği de sızdırılan bilgiler ortasında. Lakin, sızıntı yapan kişi ekran çözünürlüğü konusunda net bir bilgi vermedi; bu ekran 1.5K ya da 2K olabilir. Digital Chat Station’a nazaran, Dimensity 9300 ile Xiaomi, eksiksiz bir fiyat/performans oranı sunabilecek.

Eğer bu bilgiler doğruysa, Redmi K70 Ultra’nın K60 Ultra’nın direkt halefi olacağını söyleyebiliriz. Hatırlanacağı üzere, Redmi K60 Ultra Çin’e özel bir modeldi, fakat global pazarda Xiaomi 13T Pro ismi altında yavaşça yenilenmiş ve yine markalandırılmış bir versiyonu duyurulmuştu. Bu, Xiaomi 14T Pro’nun da yolda olabileceğine işaret ediyor olabilir. Fakat bu bilgiler şu an için yalnızca spekülasyon olduğundan, bu rapora bir ölçü kuşkuyla yaklaşmak gerekiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar