Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaDonanımRedmi yeni monitörünü satışa sundu! Tam bir F/P şampiyonu!

Redmi yeni monitörünü satışa sundu! Tam bir F/P şampiyonu!

Redmi’nin alt markası olan Xiaomi, Redmi Display 1A’yı duyurduğundan bu yana monitör portföyünü genişletmeye devam ediyor. Firmanın eser gamı çoklukla bütçe dostu seçenekler içeriyor olsa da, geçen yıl kavisli bir monitör de piyasaya sürdü. Artık, Redmi ailesine yeni bir üye ekledi: Redmi Monitor A24.

Redmi Monitor A24, hem meskende hem de ofiste çalışma için eksiksiz olacak bütçe dostu bir monitör. Birebir vakitte rahat oyun oturumları için de epey uygun. Bu monitörün ayrıntılarına göz atalım.

Redmi Monitor A24, 23.8 inç 1080p IPS ekran, 100Hz tazeleme suratı, 6ms reaksiyon müddeti ve ΔE<2 renk doğruluğuna sahip. 8-bit bir ekran olan bu eser, sRGB renk gamının %99'unu kapsıyor. 1000:1 kontrast oranına sahip olan ekran, 250 nit parlaklık pahasına kadar çıkabiliyor.

Redmi yeni monitörünü satışa sundu

Tasarım yönünden bakıldığında, ekranın üç tarafında minimal çerçeve bulunuyor ve alt kısmında biraz daha kalın bir çerçeve yer alıyor. Ayrıyeten epey ince bir yapıya sahip ve yalnızca 7.5mm kalınlığında. Monitörün standı eğimli olabilirken, sola yahut sağa hareket ettirme yeteneğine sahip değil. Duvar montajı yapmayı düşünenler için VESA montaj takviyesi bulunuyor. İrtibat açısından, yalnızca bir DP 1.4 ve HDMI arayüzü bulunuyor.

Redmi Monitor A24 şu an yalnızca Çin’de 499 yuan fiyatla satışta. Bu fiyat, dolar cinsinden yaklaşık 70$’a denk geliyor, bu da verilen özellikler göz önüne alındığında epey uygun bir fiyat. Lakin, global piyasada ne vakit satışa sunulacağı şimdi muhakkak değil.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar