Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaOtomobilSamsung eski modellerine yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor

Samsung eski modellerine yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor

Vivo, Oppo, Xiaomi üzere isimlerle rekabet halinde olan Samsung kıymetli bir atağa hazırlanıyor.

Samsung Electronics, Galaxy S21 serisindeki yeni bir bilhassa fotoğrafçılık tutkunlarının ilgisini çekiyor. Şirket, Expert RAW uygulaması aracılığıyla astofotografi dayanağı sağlayarak gece gökyüzü, yıldızlar ve takımyıldızları hakkında etkileyici uzun pozlama fotoğrafları çekme fırsatı sunuyor. Astrofotografi modu, One UI 5.1 güncellemesi ile Galaxy S21 ve S20 serilerine gelmesi bekleniyordu, lakin gerçekleşmemişti. Son Expert RAW uygulaması güncellemesiyle, Nisan 2023 güncellemesini alan Galaxy S21 kullanıcıları bu özelliği kullanabilirler. Bu özellik yakın vakitte öteki Samsung amiral gemileri, Galaxy S20 serisi ve Galaxy Z Fold aygıtları için de kullanıma sunulacak.

Galaxy S21 kullanıcılarının bu özelliği kullanabilmesi için Galaxy Store’dan en son Expert RAW sürümünü indirmeleri ve telefonlarının en son Nisan 2023 yazılım güncellemesini almış olmaları gerekiyor. Lakin, astofotografi fotoğraflarının kalitesi büyük ölçüde kullanıcının bölgesindeki gökyüzünün berraklığına bağlıdır. Bu nedenle, kentlerde yaşayan kullanıcılar en uygun sonuçları alamayabilirler.

Samsung eski modellerine yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor

Galaxy S21 serisindeki astofotografi özelliği ile ilgili heyecan verici haberlerin yanı sıra, Samsung’un Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5‘i beklenenden daha erken piyasaya sürme planları da dikkat çekiyor. Kaynaklara nazaran, şirket bu aygıtları en erken Temmuz 2023’te tanıtabilir. Lakin, bu aygıtların özellikleri ve özellikleri hakkındaki ayrıntılar hala meçhuldür.

Galaxy Z Flip 5 ve Fold 5’in CAD renderları çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Flip 5, daha evvel hiç olmadığı kadar şık ve şık bir yenilenmiş kapak tasarımı alacak, Fold 5 ise daha yeterli bir menteşe dizaynına sahip olacak. Samsung hayranları, bu gelecek aygıtların özellikleri ve özellikleri hakkındaki ayrıntıların yakın vakitte doğrulanacağını düşünebilirler.

Samsung, daima olarak teknolojide ilerleme kaydediyor ve yenilikler sunuyor. Galaxy S21 serisindeki astofotografi özelliği, fotoğrafçılık tutkunları için kıymetli bir gelişme olabilir. Ayrıyeten, Galaxy Z Flip 5 ve Fold 5’in beklenenden daha erken piyasaya sürülme planları da heyecan verici.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar