Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaMobilSamsung, Galaxy A23 5G ve Galaxy M23 5G için güncelleme yayınlıyor

Samsung, Galaxy A23 5G ve Galaxy M23 5G için güncelleme yayınlıyor

Android tarafında Vivo, Oppo ve Xiaomi üzere güçlü rakiplere sahip olan Samsung güncellemeler için gaza bastı.

Samsung, Galaxy A23 5G ve Galaxy M23 5G için yeni bir güvenlik yaması yayınlıyor. Her iki aygıt için de güncellemelerin içeriği bölgeye nazaran değişiyor. ABD’de, taşıyıcıya kilitli Galaxy A23 5G Nisan 2023 güvenlik yamasını alırken, Avrupa’da Galaxy M23 5G misal bir güncelleme alıyor, fakat ek özellikler içerebilir.

ABD taşıyıcı varyantları için Galaxy S23 5G (SM-A236U) güncellemesi, yazılım sürümü A236USQS2CWD8’e sahip ve resmi değişiklik günlüğü, “cihazınızın güvenliğinin artırıldığını” belirtiyor.

Samsung, Galaxy A23 5G ve Galaxy M23 5G için güncelleme yayınlıyor

Öte yandan, Galaxy M23 5G’nin (SM-M236B) Nisan 2023 güncellemesi, yazılım sürümü M236BXXU3CWD1 ile tanımlanabilir ve resmi değişiklik günlüğü, hem uygunlaştırılmış güvenlik hem de genel kararlılık hakkında bilgi veriyor. A23 5G güncellemesinin tersine, M23 5G güncellemesinin Nisan 2023 güvenlik yamasının yanı sıra birtakım ek özellikler içerebileceği görünüyor.

Samsung, Nisan 2023 güvenlik güncellemesini dağıttığı bir bölgedeyseniz, Galaxy A23 5G yahut M23 5G’nin Ayarlar uygulamasını açarak “Yazılım güncelleme” seçeneğine erişebilir ve “İndir ve yükle” seçeneğini tıklayarak güncellemeyi indirebilirsiniz.

Öte yandan gelen son bilgiler Samsung’un yayınladığı orta güncellemeler sayesinde yeni amiral gemisi modellerindeki birçok değeri kusurun kapatıldığı tarafında. Tabi tekrar de her güncellemeyi olabilecek en kısa müddette yüklemenin telefonun güvenliği için son derece kıymetli olduğunu da bir kere daha hatırlatalım.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar