Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilSamsung, Expert RAW uygulamasını daha fazla Galaxy aygıta getiriyor

Samsung, Expert RAW uygulamasını daha fazla Galaxy aygıta getiriyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung, Expert Raw Uygulamasını Daha Fazla Galaxy Aygıta Getiriyor 1

Samsung‘un geçtiğimiz yıl Galaxy S21 Ultra için kullanıma sunduğu ve Galaxy S22 Ultra‘da kullanılabilir olan Expert RAW kamera uygulaması, daha fazla Galaxy cihaza sunulacak. Kamera üzerinden ayrıntılı kontroller sağlayan uygulamanın ilk kararlı sürümü 25 Şubat‘ta yayınlanacak.

Expert RAW daha fazla Galaxy cihazda kullanılabilecek

Samsung’un Güney Kore’deki resmi forumlarında yayınlanan bir gönderide kullanıcının uygulamanın beta sürecinden ne zaman çıkacağı ve hangi cihazların destekleneceği üzerine bir sorusuna forum moderatöründen yanıt geldi.

Expert RAW uygulamasının ilk kararlı sürümü 25 Şubat’ta yayınlanacağını belirten moderatör, hangi cihazlar için kullanılabilir olacağına dair bir bilgi sunmazken kamera özelliklerine göre amiral gemisi modellerinin destekleneceğini söyledi.

Android 12’nin dinamik renk temaları, daha fazla cihaza geliyor

3 gün önce eklendi

Tüm bu açıklamaların ardından kararlı yapıya sahip Expert RAW‘ı Samsung’un Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy S22 serisi  ve muhtemelen Galaxy S21 serisine sunulması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung, Expert RAW uygulamasını daha fazla cihaza getiriyor

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar