Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunDying Light 2’de Yüksekten Fikir Hasar Alınmamasını Sağlayan Kusur Keşfedildi

Dying Light 2’de Yüksekten Fikir Hasar Alınmamasını Sağlayan Kusur Keşfedildi

Geçtiğimiz hafta içerisinde TikTok’ta yayınlanan ve bizim de aşağıda paylaşmış olduğumuz bir oyun videosu, oyuncuların Dying Light 2’de herhangi bir yükseklikten nasıl güvenli bir şekilde yere iniş yapabileceklerini gözler önüne serdi. Bunun için tek yapmanız gereken şey, (ne kadar yüksekten düşüyor olursanız olun) bir arabanın üzerine iniş yapmak. TikTok videosundaki oyuncu, oyundaki en yüksek binadan atlayarak bir arabanın üzerine düşüyor ve bu sayede hiç hasar almıyor.

Bu durumun, yalnızca paylaşılan videodaki oyuncunun oyununda yaşanan bir hata olduğunu düşünüyorsanız, fazlasıyla yanıldığınızı söyleyebiliriz. Zira hemen aşağıda bir gökdelenin tepesinden atlayarak bir arabanın üzerine iniş yapan ve bu sayede hiçbir hasar almayan başka bir oyuncunun YouTube videosuna da göz atabilirsiniz.

İşin garip tarafı, GamesRadar+’ın ilgili haberinde paylaştığı ve bizim de aşağıda yer verdiğimiz bir YouTube videosuna göre, bu sözde hata ilk oyunda da mevcut. İlk Dying Light oyununa ait olan bu oynanış videosunda, bir oyuncunun çok yüksekten bir arabanın üzerine düşerek hasar almadığı görülüyor. Bu durum da ister istemez bunun bir hata değil, kasıtlı olarak oyuna yerleştirilmiş bir özellik olduğunu düşünmemize neden oluyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar