Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilSamsung, Galaxy Buds FE modeli ile pazar hissesini arttırmak istiyor

Samsung, Galaxy Buds FE modeli ile pazar hissesini arttırmak istiyor

Samsung, bugünkü Kore lansman etkinliğinde Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 FE serisi ve Galaxy Buds FE dahil olmak üzere birçok yeni Fan Edition aygıtını tanıttı. Akıllı telefonlar ve tabletler hakkında zati detaylı bir kapsama sağlamışken, bu yazı yeni tanıtılan Fan Edition kulaklıklara odaklanacak.

Samsung, Galaxy Buds FE ile yüksek kaliteli ses sunmayı öncelikli gaye olarak belirledi. Bu kulak içi kulaklıklar, derin ve güçlü bas sunarak müziğinizi sanatkarın niyet ettiği üzere, tercih ettiğiniz müzik tipine bakılmaksızın keyifle dinlemenizi sağlar.

Ayrıca kusursuz müzik tecrübesinin yanı sıra, Galaxy Buds FE, ses denetimi için gelişmiş özellikler sunar. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ve Ambient Sound seçenekleri sayesinde ses ortamınızı kişiselleştirebilirsiniz. Dışarıdaki sesleri engellemek isteyip istemediğinize yahut etrafınızda olup bitenlerin farkında olmak isteyip istemediğinize bağlı olarak, bu kulaklıklar gereksinimlerinizi karşılar.

Bu kulaklıklarla irtibat kristal netliğindedir. Gelişmiş üç mikrofon sistemi ve arama sırasında art plan gürültüsünü en aza indiren yapay zeka dayanaklı Derin Hudut Ağı (DNN) sayesinde eksiksiz bir irtibat kalitesi sunar.

Samsung, Galaxy Buds FE modeli ile pazar hissesini arttırmak istiyor

Pil ömrü de epeyce etkileyicidir. Kulaklıklar tek başına 8.5 saat oynatma süresi sunarken, şarj kutusuyla birlikte bu müddet 30 saate kadar çıkar. Bu, onları uzun seyahatler yahut uzatılmış dinleme oturumları için harika kılar.

Galaxy Buds FE, rahatlık önceliklidir ve uzun periyodik kullanım için tasarlanmıştır. Şahsileştirilmiş ve rahat bir oturma sağlamak için çeşitli kulak ucu ve kanat ucu boyutları sunar. Kulaklıkta bir USB-C portu bulunur ve IPX2 su direncine sahiptir.

Samsung Galaxy Buds FE, Grafit yahut Beyaz renk seçenekleriyle mevcuttur ve fiyatı 99,99$. 10 Ekim’den itibaren Samsung’un resmi web sitesinde ve çeşitli seçkin perakendecilerde satışta olacaklar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar