Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaMobilSamsung’un yeni işletim sistemi güncellemesine ait makûs haberler var

Samsung’un yeni işletim sistemi güncellemesine ait makûs haberler var

Samsung, Galaxy S23 serisi dahil olmak üzere One UI 6.0 beta programını hayata geçirme planları yapıyor. Galaxy S23 sahipleri ve öbür kullanıcılar, Android 14 tabanlı yazılımın kararlı sürümü piyasaya sürülmeden evvel beta sürümünü deneyimleme talihine sahip olacaklar. Lakin, kısa bir mühlet evvel duyurulan haberlerin bilakis, One UI 6.0 beta güncellemesi Haziran ayında sunulmayacak.

Twitter, şimdi piyasaya sürülmemiş taşınabilir eserler hakkında bilgi edinmek için tanınan bir platform haline geldi. Muteber ve sağlam bir geçmişi olan duyumcu hesaplar bulunurken, kimilerinin da yalnızca temelsiz iddiaları sağlam duyumlar olarak sunmaya çalıştığını görmek mümkün. Ve kısa bir müddet evvel, Samsung’un Haziran ayı içerisinde ya da çok yakın bir vakitte One UI 6.0 beta sürümü üzerinde çalıştığına dair pek çok dedikodu deverana girdi. Fakat, bu durum pek mümkün görünmüyor.

Samsung’un yeni işletim sistemi güncellemesine ait berbat haberler var

One UI 6.0 beta sürümünün bu ay piyasaya sürüleceğine dair bir bilgi almadık. Şayet Haziran ayında gelmesi planlanıyorsa, kaynaklarımızdan bu hususta bir haber almış olmamız gerekirdi. Lakin gerçek şu ki gelen haberler, Twitter üzerinde duyulan heyecan verici haberleri doğrulamıyor.

ABD, One UI 6.0 beta programının Samsung Members uygulaması üzerinden sunulacağı pazarlardan biri olacak ve Haziran ayı içerisinde bir yayın planı olduğuna dair rastgele bir işaret bulunmuyor.

Geçen sene, Samsung One UI 5.0 beta programını Galaxy S22 serisi için Ağustos başında başlattı. Bu yıl Galaxy S23’ün tıpkı periyotta One UI 6.0 beta sürümüne erişim sağlama mümkünlüğü daha yüksek. Ağustos ayından evvel mi olacak, bekleyip göreceğiz, lakin bu durum muhtemelen Haziran ayında gerçekleşmeyecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar