Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaİnternetSeks Ticareti Gibi Birçok Suçtan Ev Hapsinde Tutulan Andrew Tate, Twitter Sayesinde...

Seks Ticareti Gibi Birçok Suçtan Ev Hapsinde Tutulan Andrew Tate, Twitter Sayesinde Kazandığı Parayı Duyurdu! Dudak Uçuklatacak Seviyede…

Elon Musk’ın dengesiz tavırlarından sıkılan Twitter kullanıcıları soluğu Meta’nın yeni uygulaması Threads’te almıştı. Bunun üzerine paniğe kapılan Musk, Threads’e dava açmak, kuralları esnetmek ya da Tweet atarak gelir sağlamak gibi yollara başvurdu.

En son çıkardığı “Creator Ads Revenue Sharing” programına göre, Tweet atan içerik üreticileri epey yüklü miktarda para kazanabilecek. Ancak pek çok suçtan kaynaklı ev hapsine mahkûm edilen Andrew Tate’in Tweet atarak kazandığı parayı duyurması görenleri şoke etti.

Andrew Tate’in Twitter’dan elde ettiği gelir dudak uçuklattı.

Tecavüz, insan kaçakçılığı, kadınlara cinsel istismar, seks ticareti ve organize suç örgütü kurmak gibi pek çok suçtan yargılanan influencer Andrew Tate, Twitter’dan gelen mesajın ekran görüntüsünü paylaştı.

Şinasi Kaya: Seks Ticareti Gibi Birçok Suçtan Ev Hapsinde Tutulan Andrew Tate, Twitter Sayesinde Kazandığı Parayı Duyurdu! Dudak Uçuklatacak Seviyede... 1

“Tebrikler @Cobratate! Reklam gelirlerimizden payınız olarak 20,379 dolar alacaksınız. Kazancınız, 72 saat içinde Stripe bağlantılı hesabınıza yatırılacaktır. Twitter’da içerik üreticisi olduğunuz için teşekkür ederiz!”

Tüm bunlardan sonra, “Elon Musk, bu sefer de suçlulara para kazandırmaya başladı.” gibi laflar etrafta dolanmaya başladı. Twitter’ın bu yeni uygulamasının ne kadar süre daha devam edeceği ise bilinmiyor.

Şinasi Kaya: Seks Ticareti Gibi Birçok Suçtan Ev Hapsinde Tutulan Andrew Tate, Twitter Sayesinde Kazandığı Parayı Duyurdu! Dudak Uçuklatacak Seviyede... 3

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar