Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaDonanımTam bir fiyat performans monitörü! Philips 27B1U5601H/01 monitör incelemesi

Tam bir fiyat performans monitörü! Philips 27B1U5601H/01 monitör incelemesi

Monitör kesiminin öncü isimlerinden birisi olan Philips, bu alanda güzel işler çıkarmaya devam ediyor. Markanın iş dünyasına özel olarak geliştirdiği 27B1U5601H/01 kodlu yeni monitörü de şirketin bu pazardaki pozisyonunu güçlendiren bir eser oldu. Biz de bu eseri bir mühlet kullandık ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Artık gelin monitörün hem teknik ayrıntılarına hem de kullanım testinde yaşadığımız değerli noktalara bir arada bakalım.

İncelemizin giriş bölümünde de belirttiğimiz üzere 27B1U5601H/01, Philips’in iş için geliştirmiş olduğunu özel bir eser. Burada kutudan bir adet HDMI 1.4 kablo ve bir adet de DisplayPort çıktığını görüyoruz. Bu kabloların uzunlukları pek kâfi ve bu da rahat bir tecrübe yaşamanızı sağlıyor. Ayrıyeten eserin konseyimi da epey kolay. Yani monitörü kurarken çok maharetli olmanıza gerek yok. Bir yapboz edasıyla heyetimi gerçekleştirebilir ve eseri kullanmaya başlayabilirsiniz.

27B1U5601H/01, 27 inç büyüklüğünde olan bir ekrana sahip. Bu ekranın çerçeveleri epey ince ve bu da ekran gövde oranının artmasını sağlıyor. Piksel yoğunluğu 109 olan bu ekranda renkler epeyce canlı görünüyor lakin bu canlılık rahatsız edici boyutlarda değil. Rastgele bir parlama problemiyle karşı karşıya kalmadan işlerinizi halledebiliyorsunuz. Gözünüzü rahatsız etmeyen IPS LCD panel, uzun mühlet rahat biçimde kullanabileceğiniz özelliklerde tasarlanmış.

Tam bir fiyat performans monitörü! Philips 27B1U5601H/01 monitör incelemesi

Ürünün ekran kasasını istediğiniz üzere ayarlayabiliyorsunuz. Yani dilerseniz dikey dilerseniz yatay halde ekranı çevirmeniz mümkün. Bu da kullanım kolaylığı ve esneklik sağlıyor. Ayrıyeten monitörün zirvesine şık biçimde yerleştirilmiş olan kamera, üzerine sertçe bastırdığınız vakit çabucak üst hakikat çıkarak kendisini gösteriyor. 5MP bedelinde olan bu kamera, harici bir kamera satın almanıza gerek kalmadan toplantılara katılmanızı sağlıyor. Üstelik bu monitör kendi üzerinde bir de mikrofona sahip. Bu mikrofon, ortam gürültüsünü engelleyerek toplantılarda sesinizin karşı tarafa daha berrak biçimde gitmesini sağlıyor.

Uzun lafın kısası, Philips 27B1U5601H/01 tam bir fiyat performans eseri olarak karşımıza çıkıyor. Görüntü izlemek, toplantılara katılmak yahut data transferi açısından hayli başarılı olan bu USB-C monitör, internette farklı fiyatlar üzerinden satılıyor. Siz de 27B1U5601H/01 kodunu aratabilir ve en uygun fiyatı seçerek esere sahip olabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar