Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaMobilMotorola Moto G Play (2024) tasarım sızıntıları

Motorola Moto G Play (2024) tasarım sızıntıları

Bu ayın başlarında Motorola’nın birçok yeni telefon modeli sızdırılan görsellerle gündeme gelmişti. Artık ise Moto G serisinden yeni bir modelin dizaynını her açıdan gösteren görseller sızdırıldı. Kelam konusu aygıt, Motorola Moto G Play (2024) ismini taşıyor ve geçen yıl piyasaya sürülen Moto G Play (2023)’ün halefi olarak bekleniyor.

Motorola Moto G Play (2024)’ün tasarımı, daha evvel sızdırılan Moto G serisi telefonlara epeyce benziyor. Aygıtın düz bir çerçevesi var ve sağ tarafta güç ve ses düğmeleri yer alıyor. Güç düğmesi tıpkı vakitte bir parmak izi tarayıcısı fonksiyonu görüyor üzere görünüyor. Art panelde, OPPO Find X6 ve Reno 8 serisi telefonlara benzeyen bir kamera modülü bulunuyor. Bu modülde, LED flaş ile eşleştirilmiş tek bir 50MP ana kamera sensörü yer alıyor. Öte yandan, aygıtın evvelki modeli 16MP + 2MP + 2MP kamera kurulumuna sahipti.

Motorola Moto G Play (2024) tasarım sızıntıları

Ön tarafta, Motorola Moto G Play (2024), merkezi hizalanmış bir delikli ekran ile dikkat çekiyor. Ekran, bütçe dostu telefonlarda yaygın olarak bulunan büyük çerçeveler ve daha kalın bir alt çene ile çevrili. Raporlar, bu akıllı telefonun HD+ yerine FHD+ çözünürlüğünde 6.5 inç LCD bir ekranla geleceğini belirtiyor.

Motorola Moto G Play (2024), Safir Mavisi renk seçeneğiyle görüldü. Aygıtın alt kısmında USB-C portu ve bir hoparlör ızgarası bulunurken, 3.5mm kulaklık girişi üst kısımda yer alıyor.

Motorola Moto G Play (2024), bütçe dostu bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Aygıtın 169$ fiyat etiketiyle geleceği ve önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar