Çarşamba, Eylül 28, 2022
Google search engine
Ana SayfaBilimTanınan kaygı sineması Teksas Katliamı'nın Netflix uyarlamasından birinci fragman geldi

Tanınan kaygı sineması Teksas Katliamı’nın Netflix uyarlamasından birinci fragman geldi

Meral Erden: Tanınan kaygı sineması Teksas Katliamı'nın Netflix uyarlamasından birinci fragman geldi 1

Bildiğiniz üzere her yıl yüzlerce korku filmi çıkıyor ve bunların arasında dişe dokunur olanları gerçekten az. Bu yüzden de sinema sektöründe ne yazık ki korku türünde çok az klasikleşmiş film bulunuyor. Bu filmlerden biri de şüphesiz Teksas Katliamı.

Geçtiğimiz saatlerde de Netflix’in Teksas Katliamı‘nden yeniden uyarlanan filmi için ilk fragman paylaşıldı. David Blue Garcia’nın yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin senaryosunu ise Chris Thomas Devlin yazdı. Filmin oyuncu kadrosunda John Larroquette, Alice Krige, Nell Hudson, Elsie Fisher, Mark Burnham, Moe Dunford, Olwen Fouéré ve Jacob Latimore gibi isimler yer alıyor.

Teksas Katliamı Fragman

Melody (Sarah Yarkin), küçük kız kardeşi Lila (Elsie Fisher) ve arkadaşları Dante (Jacob Latimore) ile Ruth (Nell Hudson), daha iyi bir dünya isteyen idealist bireyler olarak yeni bir iş kurmak için Teksas’ın ücra bir kasabası olan Harlow’a gider. Ancak bu düşleri, yanlışlıkla meczup seri katil Deri Surat‘ı rahatsız etmeleri üzerine tam bir kâbusa dönüşür. Deri Surat’ın kanlı geçmişi, bölge sakinlerini dehşete düşürmeye devam etmektedir. 1973’teki meşhur katliamından kurtulan tek kişi olan Sally Hardesty (Olwen Fouéré) de bu kişiler arasındadır ve intikam almak için can atmaktadır.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Netflix’in Teksas Katliamı filminden ilk fragman geldi

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar