Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S24'ün Ön Sipariş Kampanyası Ortaya Çıktı: Ne Alırsanız Bir Üst...

Samsung Galaxy S24’ün Ön Sipariş Kampanyası Ortaya Çıktı: Ne Alırsanız Bir Üst Versiyonu Gelecek!

2024 yılının başlaması ile Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un hayranları için hareketli bir dönem başladı. Çünkü şirket, birkaç hafta içerisinde bir etkinlik düzenleyecek ve Galaxy S24 ailesini resmen tanıtacak. Telefonlar, genel anlamda ortaya çıkmış durumda ancak lansman ile tüm bilgiler netleşmiş olacak.

Şimdiyse Samsung’un Galaxy S24 ailesi için planladığı ön sipariş kampanyaları gün yüzüne çıktı. Şirket, detaylarını az sonra aktaracağımız kampanyayı Türkiye’de de uygulayacak mı bilinmiyor ancak Samsung hayranları, bu kampanyadan hoşnut kalacaklar gibi görünüyor.

Ödenen fiyatın bir üst modeli gönderilecek

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung Galaxy S24'Ün Ön Sipariş Kampanyası Ortaya Çıktı: Ne Alırsanız Bir Üst Versiyonu Gelecek! 1

Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung Galaxy S24’te 128 GB ve 256 GB, Plus modelde 256 GB ve 512 GB, Ultra modelde ise 256 GB, 512 GB ve 1 TB’lik versiyonlar sunulacak. Samsung, ön sipariş kampanyası kapsamında satım alım yapan tüm tüketicilere, satın alınan modelin bir üst versiyonunu gönderecek. Diyelim ki 128 GB depolama alanına sahip Samsung Galaxy S24 siparişi verdiniz. Size gelecek telefonun depolama kapasitesi 256 GB olacak.

Bazı kaynaklara göre ise ilk kampanyaya ek olarak ikinci bir kampanya daha sunulacak. İkinci kampanya, Galaxy Buds FE ve Galaxy Watch için ekstra indirim olacak. Hangi akıllı saatin kampanyaya dahil edileceği ve indirim oranları, şimdilik belli değil. Haberimizi sonlandırırken; bunun sadece bir iddia olduğunu ve Samsung’un söz konusu kampanyaları bazı pazarlara sunabileceğini söyleyelim. Samsung Türkiye, tamamen farklı indirimler ve hediyeler sunma hakkına sahip.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar