Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaSosyal MedyaThreads için bir yenilik daha kullanıma sunuldu

Threads için bir yenilik daha kullanıma sunuldu

Bu, platformun temmuz ayında piyasaya sürülmesinden bu yana en çok istenen araçlardan biri oldu. Anahtar söz arama geçen hafta Yeni Zelanda ve Avustralya’da beta olarak ortaya çıktı ve bugünkü duyuru göz önüne alındığında betanın başarılı olduğu görülüyor.

Bazı etraflarda hashtag yahut metin araması olarak da bilinen anahtar söz araması, topluluklarla ilişki kurmak ve gerçek vakitli olayları takip etmek için hayati değer taşıyor. Tuhaf bir biçimde, Threads bu özelliği entegre eden birinci büyük Twitter/X rakibi, bu da Elon Musk’un kuşatılmış toplumsal medya sitesi için daha da büyük meselelere yol açabilir.

Threads için bir yenilik daha kullanıma sunuldu

Bir Meta temsilcisi, anahtar söz aramanın hem taşınabilir uygulamalara hem de yakın vakitte başlatılan web uygulamasına entegre edildiğini, böylelikle Star Trek hayranlarını nerede arayacağınızı yahut neyle ilgilendiğinizi seçebileceğinizi söyledi. Şirket, yakın gelecekte arama fonksiyonunu öteki lisanlara ve ülkelere de getirmek için çalıştığını söyledi. Bu güncellemeden evvel aramayı sadece faal Threads hesaplarını aramak için kullanabiliyordunuz.

Meta, Threads’e özellikler ekleme konusunda agresif davrandı; bu düzgün bir şey zira uygulama son derece güçlü bir başlangıç yaptı lakin birinci lansmandan bu yana başarısız oldu. Tahminen bu son güncelleme kullanıcıları hizmete geri dönmeye teşvik edebilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar