Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaSosyal MedyaTikTok Billboard ile iş birliğine başladı

TikTok Billboard ile iş birliğine başladı

TikTok ve Billboard, bu işbirliğini ABD’de platformdaki en tanınan müziklerin “en hakikat kaydını” sağlayan birinci resmi liste olarak tanımlıyor. TikTok, kırk yıllık klasik rock müziklerinin talihini bile tekrar canlandırabildiğini kanıtladığından, şirket, grafiğinin en çok hitleri hesaplamak için ABD TikTok topluluğunun kreasyonlarını, görüntü görüntülemelerini ve kullanıcı etkileşimini birleştirdiğini söylüyor. Liste haftalık olarak perşembe günleri güncellenecek.

Sexyy Red’in akabinde Doja Cat gelirken, “Paint The Town Red” ikinci sırada yer alıyor. Birinci 50’de altı müziği bulunan Taylor Swift’in “August” müziği üçüncü sıraya yerleşti. Listede şaşırtan bir giriş var: Hükümlü seks hatalısı R. Kelly, ne yazık ki “It Like You’re Ready” isimli müziğiyle bir formda 45. sırada yer alıyor.

TikTok Billboard ile iş birliğine başladı

Sexyy Red, “Şarkılarımın birçoklarının TikTok ve Billboard’un yeni listelerinde yer alması beni çok heyecanlandırıyor” dedi. “1 numaralı tipte bir sanatçı olacağımı her vakit biliyordum, bu yüzden müziğimi öne çıkardıkları için TikTok’taki tüm hayranlarıma teşekkür etmek istiyorum! TikTok’ta yalnızca kendim oluyorum ve beşerler bunu seviyor.”

Ekranın alt köşesindeki yuvarlak simgeyi seçip akabinde sağ üstteki “Müzik Listeleri” butonuna dokunarak TikTok uygulamasındaki haftalık listelere göz atabilirsiniz. Alternatif olarak Top 50 listesini Billboard’un web sitesinde görüntüleyebilirsiniz.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar