Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaİnternetTwitter Topluluklar artık Android'de kullanılabiliyor

Twitter Topluluklar artık Android’de kullanılabiliyor

Şinasi Kaya: Twitter Topluluklar Artık Android'De Kullanılabiliyor 1

Twitter‘ın geçtiğimiz aylarda iOS ve web’de kullanıma sunduğu Topluluklar özelliği artık Android cihazlarda da kullanılabilecek. Şirket, Android kullanıcıların güncel Twitter uygulamalarından özelliğe erişebileceklerini belirtti.

Topluluklar’a katılma isteği seçeneği geliyor

Twitter Topluluklar özelliği, belirli konu başlıkları altında kullanıcıların fikirlerini paylaşmasına olanak tanıyor. Kullanıcılar, katıldıkları bir toplulukta tweet attıkları zaman bu tweet kullanıcının profilinde yer alıyor ancak yalnızca topluluktaki kullanıcılar etkileşim sağlayabiliyor.

Topluluklar, her kullanıcıya açık olabileceği gibi yalnızca davet sistemiyle de çalışabiliyor. Üçüncü bir seçenek olarak da topluluğa katılma isteği seçeneği eklenecekYöneticiler, topluluklarında daha geniş bir kitleye yer vermek istiyor ancak üyeleri kendileri seçmek istiyorsa bu seçeneğe yönelebilecek.

Artık Android’de de kullanılabilir olan Twitter‘ın Facebook gruplarına veya Reddit alt dizinlerine rakip özelliği Topluluklar‘a yakında katılma isteği haricinde kronolojik zaman çizelgesi de eklenecek.

Şinasi Kaya: Twitter Topluluklar Artık Android'De Kullanılabiliyor 3 Şinasi Kaya: Twitter Topluluklar Artık Android'De Kullanılabiliyor 3 Şinasi Kaya: Twitter Topluluklar Artık Android'De Kullanılabiliyor 7 Twitter Twitter, Inc. Sosyal Ücretsiz Cihaza göre değişir

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar