Perşembe, Mayıs 30, 2024
Ana SayfaMobilWearOS 3.5 tabanlı One UI Watch 4.5’in görselleri sızdırıldı

WearOS 3.5 tabanlı One UI Watch 4.5’in görselleri sızdırıldı

Ulaş Utku Bozdoğan: Wearos 3.5 Tabanlı One Ui Watch 4.5’In Görselleri Sızdırıldı 1

Samsung, geçtiğimiz yıl ağustos ayında Galaxy Watch 4 serisini tanıtarak akıllı saatleri için Tizen işletim sistemini geride bırakmıştı. Google ile ortak geliştirdiği yeni Wear OS’a geçen Samsung, oldukça beğeni toplamıştı. Galaxy Watch 4 serisinde kullanılan işletim sisteminin yeni sürümü olacak One UI Watch 4.5’ten ilk görseller geldi.

Samsung Gaming Hub kullanıma sunuldu

1 gün önce eklendi

One UI Watch 4.5 birçok yenilik ile geliyor

Samsung’a yakın kaynakları ile bilinen Evleaks, Twitter’da WearOS 3.5 tabanlı One UI Watch 4.5’ten ilk görselleri paylaştı. Birçok yeni saat yüzü ile gelen One UI Watch 4.5, fonksiyonel anlamda da birçok yenilik sunuyor. Yeni One UI Watch güncellemesi ile Galaxy Watch cihazları ile yazı yazmak çok daha kolay olacak. Ayrıca artık Galaxy Watch, telefonunuz üzerinden arama yaparken SIM 1 ve SIM 2 arasında seçim yapmanıza izin verecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Wearos 3.5 Tabanlı One Ui Watch 4.5’In Görselleri Sızdırıldı 3

Samsung’un diğer bir odağı ise erişilebilirlik olmuş. Görünüşe göre Samsung, akıllı telefonlarındaki birçok erişilebilirlik özelliğini Galaxy Watch cihazlarına da getirecek. One UI Watch 4.5 ile renk profilini değiştirebileceksiniz, sağ ve sol ses kanallarını ayarlayabileceksiniz ve cihazın dokunmatik verilere olan hassaslığını ayarlayabileceksiniz. Ağustos ayında Galaxy Watch 5 serisi ile tanıtılacak olan One UI Watch 4.5, büyük ihtimalle Galaxy Watch 4 serisi için de yayınlanacak. One UI Watch 4.5’in detaylı görsellerini aşağıdaki linkte görebilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Yeni nesil One UI Watch’tan ilk görseller geldi

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar